Не зрозуміло з пріоритетом

Усім привіт, не зовсім мені зрозуміло з пріоритетом, особливо це стосується коледжів. Наприклад, я обрала 1 приорітетом певний університет та подала туди заяву, потім - обрала коледж, після чого знову хочу подати заяву до іншого університету, але НЕ РОЗУМІЮ, це буде 2 чи (по кількісті заяв) 3?

Раздел 6, пункт 1
“1. Вступники на основі повної загальної середньої освіти”

“Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.”

Таким образом, на основе ПЗСО и ЗНО и в колледж и в университет (правильнее - на мл.специалиста или бакалавра) - может быть 5 заявок на бюджет, в сумме.
2 заявки на бюджет, на бакалавра (в универ) и одна заявка на мл. специалиста (в колледж) на основе ПЗСО и ЗНО - это уже 3 заявки из пяти возможных.
Но на заявках в на мл. спеца приоритеты не ставятся :wink:

Дякую, я зрозуміла, але питання трохи в іншому, після коледжу, де приорітет не ставився, в університеті на бакалавра мені тоді ставити 2 чи 3 - пріоритет? Якщо поставлю 3 - по логіці, то виходить приорітетність буде: 1_3, 4, 5.

Важен порядок приоритетов, а не конкретные числа.
Если будет пропуски - не страшно