Бюджетна магістратура з дипломом спеціаліста

Отже, вихідні дані. Маю диплом бакалавра (навчання було контрактне) та спеціаліста (здобувався на бюджетній основі). Цього року вступаю до магістратури. З одного боку, я ніколи не здобувала ступінь магістра і він мною буде здобуватись вперше. З іншого боку, диплом спеціаліста заднім числом прирівняли до диплому магістра і можна вважати, що ступінь магістра ніби-то вже мною здобутий. Хотіла при вступі претендувати на бюджет, але мене налякали, що в базі ЄДБО “висвітиться”, що я вчилася на бюджеті, і мені все одно доведеться платити за контракт. Я вбивала в пошук реєстру ЄДБО номери обох своїх дипломів. ЄДБО видало такі дані: піб, назва вузу, напрям підготовки, здобутий фах, дата випуску та піб ректора. Жодних даних про те, чи навчання було контрактне або бюджетне, денне або заочне, не висвітилося. Власне, цікаво, чи ці страшилки про всюдисущє ЄДБО, яке “бачить” що людина вчилась на бюджеті, не є блефом? Можливо є якийсь розширений доступ до баз ЄДБО, де більш широка інформація, аое він просто не доступний мені, як рядовому користувачу?
Пс.: відчуваю, що можливі коментарі, ніби це нечесно і я забираю у інших діток місце в магістратурі. Одразу проясню: після випуску я відпрацювала 3 роки за держрозподілом, тож державі своє навчання відробила.

Раздел 3, пункт 2:
“Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням), можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та/або юридичних осіб, крім випадків, передбачених у пункті 5 цього розділу.”

Так от мені цікаво, як і де вони побачать що я навчалася на бюджеті, бо мені на запит по номеру диплома не видає таку інформацію?

По запросу выдается только публичная информация.
А в базе есть еще много чего. Секретного, и для служебного пользования. )

Дякую, зрозуміло! Я так і думала, що є якийсь розширений віп-доступ, який надають співробітникам приймальних комісій.