Спеціальні умови вступу

Мається на увазі не пільги по квотам, а саме спеціальні умови , якщо не проходить дитина на бюджет, а йде на контракт, то переводять на вільне бюджетне місце. Ми є у переліку на сайті МОН, але піздно побачили и вже подали 3 заяви. Як на практиці реалізуються ці спеціальні умови? Документи підтверджуючі потрібно було реєструвати у ВНЗ до відправки заяв або після зарахування нести у паперовому виді?

Детально про переведення на вакантні місця державного або регіонального замовлення написано в Розділі XII Умов вступу до закладів вищої освіти в 2020 році.
https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/vstup-2020/2019/12/0umovi-priyomu2020chinni.docx
Також в Розділі VIII цього документа вказані особи, які підлягають переведенню (п.12) або можуть бути переведені (п.13, 14) на вакантні місця.

На практиці переведення реалізується так:
_ці вакантні місця мають з’явитися, тобто якщо хтось не приніс документи або був відрахований з бюджету (а це може бути і після сесії)
_особа, яка претендує на переведення, не отримала жодної! рекомендаії на бюджет за жодним своїм пріоритетом (якщо десь отримала і відмовилась, і вступила в інший виш на контракт, то не може бути переведена на бюджет)
_особа має вступити на контракт, а потім вже (можливо) переведена на бюджет
_особа, яка підлягає! переведенню, переводиться в першу чергу і незалежно від конкурсного балу
_ особа, яка може бути! переведена, переводиться, якщо її конкурсний бал відрізняється від прохідного на 15 і < балів (або на 25 і < балів для спеціальностей, яким надається особлива підтримка)
_черга осіб, які мають право на переведення, може бути великою, а вакантних бюджетних місць може і не з’явитися взагалі.

2 Симпатії