Фотографії в електронному кабінеті

Доброго дня, ви не могли б підказати що буде якщо замість скан-копій в електронному кабінеті зробили звичайні фотознімки всіх документів і що роботи якщо це серйозна помилка а в перший університет уже подали заявку ? Дякую

Дозволяється скан-копії і фотокопії документів у форматах jpg (JPEG, png) розміром до 1Мб. Якщо документи завантажились до кабінету, то вони відповідають цим вимогам. Ви і самі можете відкрити їх із кабінету і подивитися, наскільки чітко відображається вся інформація - це головне, бо і приймальна комісія буде на них дивитися так само. Також подивіться, як відображається фото. Це має бути фото для документів.

Оскільки Ви вже подали першу заяву, самі вже змінити нічого не зможете. Тепер Вам треба слідкувати за статусом поданих заяв. Якщо бачите статус “Зареєстровано у закладі освіти”, то заяву прийнято до розгляду. Тобто з документами все нормально. Потім статус заяви має змінитися на “Допущено до конкурсу”. І тоді взагалі все добре і з документами, і з сертифікатами.
Якщо побачите статус “Потребує уточнення вступником”, то це означає, що заяву прийнято до розгляду, але дані потребуть уточнення. Які саме уточнення, визначає приймальна комісія вишу. Вони з Вами зв’яжуться або зв’яжіться з ними самі.

1 Симпатія

Фотокопія Документу про ПЗСО завантажилася до ел. кабінету, але її неможливо переглянути за допомогою посилання “Переглянути файл”. Це можливо тільки, якщо скористатися посиланням “Отримати завантажений файл”. Так і має бути?

Дякую за увагу і розгорнуту відповідь :smiley::smile::smiley:

Якщо Ви бачите, що в кабінеті є завантажений файл і можете дістатися до нього з кабінету, то все добре)

1 Симпатія