Педагогічне навантаження

Доброго вечора, яким максимально великим може бути педагогічне навантаження вчителя в одному навчальному закладі?

Законодавство не обмежує кількість годин. Лише трудове законодавство в Україні встановлює сорокагодинний робочий тиждень.

А от суміщати повну посаду психолога і ще мати години проблематично. По-моєму там не більше 12 год.

Даний допис не стосується роботи психолога, мова йде взагалі про максимальне навантаження вчителя. Дякую за відповідь

То може бути і 30 і 35 годин на тиждень?

Мова не лише про психолога, а про соціального педагога, вихователя ГПД… адміністрації, там є обмеження.
Може бути і 30, і 35 год.

1 Вподобання

Я працюю на ставку 40 годин. Маю додатково 5 годин музики та 4 години вокального гуртка…Скільки можна взагалі викладати годин? Одні говорять - 9 годин, а тут я ось знайшла таку інформацію…
“Чи може педагог-організатор займатися педагогічною діяльністю?
Не керівні працівники навчальних закладів, в тому числі і педагоги-організатори, під час основного робочого часу можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у тому самому навчальному закладі, але в середньому не більше 2 годин на день (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони за основною роботою отримують повний посадовий оклад (ставку).
( пункт 81 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778)”
І як це 2 години на день? Щоб було 12 годин , то потрібно 6-денний робочий тиждень. Чи може можна 3 години в день викладати?
Чи можу я викладати 12 годин?