Бали для участників конкурсу МАН

Моя дитина займала 2 роки поспіль призові місця у фіналі конкурсу Малої академії наук.У минулому році діяли додаткові бали при вступі у виші, а в цьому як?

Додаткові бали переможцям і призерам III етапу МАН і IV етапу Олімпіад діяли і в минулих роках, і (теоретично) в цьому році також. Теоретично тому, що в цьому році через карантин ці етапи не проводилися, а додаткові бали надаються в рік вступу (тобто переможцям цього року в цьому році).
І в цьому році додаткових балів не буде ні у кого. Хоча пункт про додаткові бали є в Умовах прийому до закладів вищої освіти України в 2020 році. Дивіться пункт 8 розділу VII.
https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/umovi-prijomu-do-vishih-navchalnih-zakladiv-v-2020-roci
Також з цього року, на відміну від попередніх років, ці бали додаватимуться лише при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка. А раніше це було на всі спеціальності, крім Міжнародних відносин. Отаке “покращення”.

1 Вподобання

Добрий день.Я не можу знайти слів, я просто в шоці.Поясніть мені як на право кну ім.Шевченко по квоті 1 інвалід дитинства, дитина учасника бойових дій виділили 1 місце(?) із 200 бюджетних місць, а дітям з окупованих теріторій що поступають дають 20 місць?Де ми живемо?

Мабуть, краще звернутися за поясненнями в КНУ їм. Шевченка або в МОН. Можу тільки сказати, що по квоті 1 виділяється до 10% бюджетних місць, в топових вишах виділяють зазвичай 5%.

1 Вподобання

Доброго дня.Підскажіть ,що означає в рейтингу на вступ пишуть " рекомендовано на бюджет за пріорітетом #2?

Это значит что здесь другой приоритет: “ищите, где этого абитуриента приоритет 2”.
В общем - ничего не значит. )