Вимоги та підстави для атестації на вищу категорію

Доброго вечора, цього року атестуюся на вищу категорію. Чи потрібно для цього мати методичну розробку? Якщо так, то за якими вимогами вона має бути оформлена? Та які ще вимоги для атестації на вищу категорію існують( крім, курсів, стажувань та інших видів самоосвіти)?

1 Симпатія

Ехххх… Вам не треба методична розробка. А що, ви дуже хочете її написати? :slightly_smiling_face: Ось вам кваліфікаційні вимоги до спеціаліста вищої категорії
4.6. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» присвоюється працівникам, які відповідають вимогам, встановленим до працівників з кваліфікаційною категорією «спеціаліст першої категорії», та які володіють інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовують та поширюють у професійному середовищі; володіють широким спектром стратегій навчання; вміють продукувати оригінальні, інноваційні ідеї; застосовують нестандартні форми проведення уроку (навчальних занять); активно впроваджують форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів; вносять пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в навчальному закладі.
Якщо ви це все робите, а я впевнений, що так, то без проблем, папок, портфоліо і іншої макулатури , атестуєтеся на вищу категорію.
Успіхів!

4 Симпатії

Дякую, аж ніяк не хочеться писати, бо доцільніше витратити час та зусилля на впровадження інноваційних методик. Ще раз дякую :blush:. Вам теж всього хорошого!

1 Симпатія