Питання про апеляцію

Добрий день. Хочу запитати, який приблизно відсоток дітей виграє апеляцію? Думаю подавати, але залякали, що може бути ще гірше, і що я її не виграю. Саме ЗНО написала на високий бал, а у творі поставили всього 1 бал за лексичні помилки(критерій 6Б). Я не думаю, що могла зробити 8-10помилок, щоб так оцінили. Людини, яка б об’єктивно перевірила, немає. От і не знаю… виграю чи знімуть ще більше…
І ще декілька організаційних питань на випадок, якщо я буду подавати апеляцію. Як апеляція вплине на медаль і на видачу атестату? Школа буде чекати рішення комісії і потім дасть? Але я порахувала, і в гіршому випадку рішення комісії буде 15-16 серпня, а кінцева дата створення електронних кабінетів 13 серпня. Я ж не зможу внести ні середній бал атестату, ні результат ЗНО…Що тепер робити? І якщо все ж таки можна буде якось внести, то в якому вигляді буде рішення(у формі витягу, я розумію)? Але куди його, той витяг? Чи є там таке спеціальне поле для витягу?
Так, здається, все спитала, що цікавить. Сподіваюсь отримаю відповідь:) бо вже не знаю, в кого питати…

Запитайте у свого вчителя.

Який відсоток дітей саме “виграє” апеляцію, знає тільки УЦОЯО) Статистика є, але там відсотки “не задовольнили” (залишилось без змін) і “задовольнили” (а це може бути як підвищення, так і зниження балів). На мою думку, найчастіше додають бали, коли помиляється комп’ютер (не побачив відповіді або не правильно розпізнав цифру). Тоді перевіряють вручну і додають бали майже 100%. Знаю декілька таких випадків і було позитивне рішення комісії.
Інша справа твори. На мою думку, бали за твір додають в поодиноких випадках. Ну якщо вже дуже! занизили. А критерій 6Б взагалі чомусь найчастіше оцінюють в 0-2 бали. Тому, якщо Вас не влаштовують бали тільки за цей критерій, майже немає шансів, що додадуть.

1 Симпатія

Що стосується організаційних питань, то школа буде чекати рішення по розгляду Вашої заяви, а вже потім видасть свідоцтво і додаток. Сам факт подачі апеляції на медаль не впливає. Може вплинути тільки оцінка за ДПА, якщо вона зміниться, і Ви втратите право на нагородження медаллю.
Що стосується створення електронного кабінета і подачі заяв: кабінет можна створити у будь-який день з 1 по 22 серпня і встигнути подати заяви до 18.00 22 серпня. Але ж, звісно, на останній день не варто відкладати)

1 Симпатія

Минулого року 34% апеляцій призвели до збільшення балів.

1 Симпатія

Можете, будь ласка, переглянути моє ВВ? Просто, щоб об’єктивно мене оцінити і сказати, чи справедливо 1 бал за лексику та 3 за орфографію(всього за твір 16). Помилки, які знайшла сама, поставила в дужках капсом.

На мою думку, людина, яка береже традиції рідної країни та допомагає шанувати й поважати власну мову та історію іншим, може бути патріотом, навіть перебуваючи на чужині. Саме так ми можемо називатися вірними захисниками своєї Батьківщини.

По-перше, люди завжди можуть створити щасливе життя, проживаючи навіть за кордоном рідної держави. Саме це вміння робить нас справжніми патріотами власної країни.

Яскравим прикладом постають герої пригодницького роману Івана Багряного “Тигролови”. В(У) далекому краї(КРАЮ) родина Сірків усе ж таки змогла зберегти звичаї та традиції своєї землі, хоча ця сім’я й змушена була покинути Батьківщину. Переселенці назвали власні поселення Чернігівкою, Київкою, Полтавкою, щоб пам’ятати та шанувати своє коріння. Герої побілили хати та по-українськи прикрасили оселі образами. Що не менш важливо, родина спілкувалася в побуті рідною мовою. Як бачимо, навіть перебуваючи за межами своєї країни, Сірки були її справжніми патріотами.

По-друге, любов до власної держави можна виражати й просвітницькою діяльністю, тобто навчати інших. Нерідко людина так виражає(ПОВТОР) повагу до рідної землі.

Хочу навести історію з життя відомого українського вченого Івана Пулюя. У роки заборони друку та ввезення в Російську імперію книжок, написаних рідною нам мовою, винахідник робив усе можливе, щоб люди знали історію та літературу своєї країни. Саме тому Іван переклав Біблію українською мовою та видав це письмо за кордоном. В Україну священну книгу вчений привіз під подвійним дном скриньки з тістечками. Цей сміливий учинок доводить те, що людина може піклуватись про власну країну навіть за її межами.

З усього, написаного вище, хочу зробити висновок: справжнім патріотом своєї держави є той, хто поважає її цінності та звичаї, а також намагається навчити цього інших. Саме така людина є вірним поціновувачем(ТУТ МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ МОГЛИ ЗАРАХУВАТИ ПОМИЛКУ) рідної Батьківщини.

Я не вчитель української мови. Тому, вибачаюся, але не зможу зовсім точно перевірити Ваш твір. Можу тільки висловити власну думку, що не варто подавати апеляцію. Можливо й додали б 1 бал за критерій 6Б, але не факт.

2 Симпатії

Вітаю! Цього року я брав участь у перевірці бланків Б із власними висловленнями. Насамперед хочу зазначити, що Ви кілька разів недоречно вживаєте прикметник “власний”. Є лексичні повтори в сусідніх реченнях (навіть “переселенці-поселення” можна так класифікувати) та інші огріхи, наприклад “створити… життя”, а ще ж “життя-проживаючи”… Також помічаю декілька граматичних помилок. Повірте, критерій 6б є найпідступнішим з-поміж усіх.

1 Симпатія

Повністю погоджуюсь з оцінкою 16 балів, вона, на мій погляд, об’єктивна.