Атестація, курси підвищення кваліфікації, категорія

Добрий день! Я вчитель початкових класів. 2003р.закінчила університет і отримала кваліфікацію вчитель початкових класів і хореографії.Весь цей час працювала і атестувалась як вчитель початкових класів.Маю вищу кваліфікаційну категорію(атестувалась у 2017 р.).Цього навчального року мені дали викладати 0.5год хореографії на своєму класі (варіативна складова, йде як урок,а не гурток).
1)За хореографію має йти оплата як за все педагогічне навантаження чи як спеціалісту?
2)Чи треба йти на курси підвищення кваліфікації по хореографії?
3)Чи треба окремо атестуватися як вчитель хореографії?

  1. Оплата лише і тільки по спеціалісту вищої категорії.
  2. На курси можна не йти, бо Типове Положення про атестацію педагогічних працівників вимагає курсову перепідготовку з предметів інваріантної складової.
  3. Ви не можете в принципі атестуватися з двох предметів, бо атестуються з посади. У вас посада вчителя і ви по ній проатестовані.
    3.25. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.
    Успіхів! :wink:

Щиро Вам дякую за відповідь!