Апеляція математика

У завданні 35 з математики учень зробив розв"язок та вказав таку відповідь: 1/2 (вертикально). В офіційних матеріалах відповідь зазначена як 0,5, але ж це те саме. За це завдання поставили 0 балів. Чи є сенс подавати апеляцію? Буду вдячна за відповідь.

Гадаю, що є сенс…

1 Вподобання

В завданнях на бланку Б не має значення, як саме записана відповідь. Якщо відповідь правильна і написаний розв’язок!!!, то не має бути 0 балів. Є сенс подати на апеляцію.

1 Вподобання

Дякую всім за відповіді.

Дякую Вам за відповідь. На Вашу думку скільки балів можливо отримати, подавши на апеляцію? Перша частина завдання розв’язана повністю правильно.

Якщо в 35 завданні ви отримали відповідь 1/2 в 1 пункті, то 1 бал поставлять.

Дякую. Дивно, що лише 1 бал, адже фактично виконана половина завдання, за яке дають 6 балів.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

Я бачила критерії оцінювання, але, на мою думку, розв’язок половини завдання має бути оцінено в 3 бали - “розв’язано частину завдання”.

Вот для этого и существуют апелляции. )
“а мою думку, розв’язок половини завдання має бути оцінено в 3 бали” - так там и напишете. А комиссия проверит и подтвердит вашу точку зрения. Или нет.

Дякую Вам за увагу до мого питання. Таке враження, що ви з тих, хто перевіряв роботи). Критерії оцінювання виписано незрозуміло, за половину завдання можна поставити і 1, і 2 і 3 бали. Я знаю, що на апеляції комісія не любить визнавати, що вони помилилися, обурює ситуація, коли потерпіла сторона має щось доводити.

Вибачаюся, що втручаюся у вашу розмову, але Вам правильно відповіли, що за першу частину завдання 35 дадуть 1 бал, якщо є розв’язок і правильна відповідь. І це не половина завдання!
Крім критерієв оцінювання, на сайті УЦОЯО розміщені Схеми оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю, де розписано за що конкретно дається кожен бал. Подивіться, там чітка зрозуміла схема і це 1 бал. І да, я ЗНО не перевіряю))
http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2020/06/Matematyka-ZNO_2020-Shemy-otsinyuvannya-na-sajt.pdf

2 Вподобання

Дякую за посилання. На жаль, раніше не знайшла розгонутих критеріїв.

Стосовно “Я знаю, що на апеляції комісія не любить визнавати, що вони помилилися”. Апеляційна комісія перевіряє роботу заново, не знаючи, яка оцінка була поставлена. Після того, як апеляційна комісія ставить бал, вона не знає, чи цей бал вище чи нижче, ніж той, що був.

2 Вподобання