Димлом бакалавра та мігістра

Доброго дня, хочу обговорити два питання, отже:

  1. У мене є бакалавр права та магістр економіки, куди мені йти працювати з цими дипломами і на що я можу розраховувати в майбутньому?
  2. Чи можливо з дипломом бакалавра працювати в правоохоронних органах на відповідній посаді категорії “в” , але через певний період часу підвищити освітню кваліфікацію за поданням розпорядження відповідного органу до навчального закладу для проходження підвищення кваліфікації та отримання магістра права?
    Буду очікувати Ваших порад друзі.

Так, Ви можете працювати у правоохоронних органах з дипломом бакалавра Права, але у подальшому розраховувати на безоплатне навчання у магістратурі Права лише за умов, що магістра з економіки Ви отримали не за бюджетні кошти.

1.Магістр економіки отриманий за кошти фізичних осіб.
2.Тобто, якщо я працюю в правоохоронних органах за бакалавром на відповідній посаді і категорії держслужби, я можу розраховувати від органу розпорядження про підвищення освітнього кваліфікаційного рівня при тому ,що йде підвищення по службі на диплом магістра права, який має отримуватись після 1.5 років заочного навчання та оплати за державні кошти?
Я спілкувався з людьми з цього питання і вони мені сказали наступне:
працюєш в органі, якщо тебе піднімають по службі і ставлять на керівну посаду тоді тебе відправляють на підвищення освітньої кваліфікації в ВНЗ і ти перебуваєш на призначеній керівній посаді як т.в.о чи в.о., по завершенню ВНЗ та отриманню магістра права вже ти не т.в.о.чи в.о. а там начальник і тд. Хочу додати що ЗНО при такому процесі не потрібно здавати.
В мене виникає питання з цього приводу: чи дійсно так процес відбувається? Чи така послідовність?
Якщо ви компетентніші в цьому питанні, прошу Вас, роз’ясніть мені будь ласка, як правильно відбувається процес отримання диплому магістра права. І чи є варіанти отримання даного диплому через інші процеси?

Судячи із того, що о/с магістра Ви здобули за свої кошти то Ви маєте право отримати о/с магістр Права за бюджетні кошти. Якщо Ви вирішили проходити службу у НП України тоді повідомляю, що існує 7 ЗВО МВС в яких можна отримати о/с магістр Права за бюджетні кошти, перебуваючи на офіцерській посаді. Але, на протязі вже трьох років у всіх ЗВО України отримати о/с магістр Права за бюджетні кошти можливо лише на стаціонарі. Для того щоб Ви могли проходити службу у НПУ необхідно пройти додатково першопочаткову підготовку за обраною Вами спеціалізацією / 5,5 місяці. Але, Вашого фаху достатньо щоб працювати у підрозділах протидії економзлочинності.

Незалежно від місця Вашої роботи або служби, для вступу на навчання на о/с магістр Права необхідно складати ін. мову та єдиний вступний іспит (аналог ЗНО).

Значить ЗНО при будь-якому розкладі треба буде здавати?

Які це 7 ЗВО про , які Ви говорите?
Де цей перелік можна почитати?

Як запустити процес?
Які дії я маю зробити щоб бути на офіцерській посаді і в подальшому пройти навчання та отримати о/с магістра права?
Хочу додати у мене є звання молодший лейтенант, так як я проходив військову кафедру. Чи є це плюсом в майбутньому?

Звертаєтесь до відділу поліції і говорите у кадровому підрозділі, що маєте бажання проходити службу в лавах НПУ на посаді… і вибираєте слідчий, оперуповноважений або офіцер превентивного блоку. Далі Вам підскажуть, що потрібно робити.
ЗВО МВС -https://mvs.gov.ua/ua/institution

Дякую, нехай Вам щастить)