Прохідний бал ЗНО

Якщо я правильно розумію, чим нижче прохідний бал ЗНО, тим менше по 200-бальній шкалі ти отримуєш, якщо здав на високий бал. В 2020 обіцяють знизити прохідний бал. Мені здається, що трохи не чесно, коли ти готувався, написав українську мову і літературу на 70 з 84 (без твору), а в результаті отримуєш на 5-6 балів менше через якихось великомучеників, які не можуть дихати в масках, і які не знають предмет. Як взагалі визначають прохідний бал? І чому на пробному ЗНО він був усього 19, коли на основній сесії 2019 був 23?

2 Вподобання

А чому він має бути нижчим? Він навпаки буде вищий.

за 70 балів по таблиці ЗНО 2019 року в мене виходе 169 (прохідний 23), за той самий бал по таблиці пробного ЗНО 2020 виходе 157 (прохідний 19)

Це залежить від кількості учасників. Тому порівняння з пробним є некоректним.

1 Вподобання

Точніше, якщо рахувати для 70 балів, то це залежить від того, скільки відсотків набрали менше 70, серед тих, хто подолали поріг. На пробне ЗНО йде, як правило, сильніший контингент учнів, тому там менший відсоток тих, хто набрав менше 70 і, як наслідок, рейтинговий бал нижчий.

Дивіться якщо прохідний бал, 23 це значить, що коли ви набираєте 23 бали, вам дають 100 балів, кожний наступний бал зі 104 буде вже рахуватися як 2бали з 200балів. Тобто якщо 23 це 100, то 24 бали це буде вже 102, 25-104. Тобто якщо буде прохідний бал нижчий, то буде у вас буде більше в 200 бальній системі, наприклад прохідний знизять до 21 то 22 бали це 102 вже, а раньше було 24 це 102.

Так, рейтинговий бал в цьому випадку буде вищим.

А якщо ти живеш в сели і в тебе небуло змоги проходити онлайн навчання! А до цего ще 2 семестр сидив дома! І що робити сидити дома бо карантин був?

Якщо ти живеш в селі, то треба було готуватися до ЗНО.

1 Вподобання

Окремі персони ми знаємо що ви в нас умнічкі, і в вас корона невпаде якщо результат буде на 4 бала нижче.

2 Вподобання

Різниця не в 4 бали,а в цілих 10.

В мене так само виходить.

Тут не діло в короні,просто якщо знижують пороговий бал то багато з дітей не зможуть поступити на бюджет.

Бали тоді знизяться у всіх, тому всі будуть на рівних умовах.

1 Вподобання

С кем я могу пообщаться по вопросам занижения балов комиссией на ЗНО по укр. языку?

С кем я могу пообщаться по вопросам занижения балов комиссией на ЗНО по укр. языку?

Занижение - это как?

Що конкретно ви хочете обговорити? Що вас не влаштовує?