Переведення в інший навчальний заклад

Мене можливо відраховують по причині того що я сказав зайвого викладачу. Долгів в мене не має, я можу по факту відрахування перевестись у інший навчальний заклад, на індентичу професію?

Можете, для цього вам необхідно взяти академічну довідку, де будуть указані всі дисципліни, які ви вивчили. А також, при переході в інший коледж вам необхідно скласти академічну різницю (предмети, які ви не вивчали, а в тому коледжі вивчались).

то есть я должен взять в своем колледже академическую справку, в которой будет указаны предметы какие я изучал, и направиться в то учебное заведение, и сравнить предметы которые изучаються тут и в моем, и тогда уже что-то думать.
А если меня уже 29.06 скорее всего будут отчислять, при чём с самого утра. Как поступать?

Так, усе правильно, у тому навчальному закладі, де будете продовжувати навчання, вам скажуть чи необхідно ліквідовувати академічну різницю, дивлячись на вашу академічну довідку.

А после отчисления, мне дадут зачётку с оценками и тд?

Напевно, хоча, дивлячись як передбачено внутрішніми положеннями навчального закладу

а без зачётки меня возьмут в другой колледж если там будут идентичные предметы?

Ваша успішність буде відображена в академічній довідці, заліковку вам ймовірно нову заведуть.

Знаете, всегда есть возможность извиниться.

1 Вподобання

Головне щоб Ви закінчили перший курс.