Участь у зно під час відпустки

Доброго вечора! Чи допустимо примушувати працювати на пункті ЗНО під час відпустки?
Офіційно я зараз перебуваю у черговій відпустці. Про те, що не можу бути інструктором під час ЗНО попередила завчасно. Директор вимагає написати пояснювальну, чому мене не було та покарати доганою.
Якими документами це регламентовано?

Доброго дня. Під час роботи на зно вашим роботодавцем є УЦОЯО, директор тут ні до чого. Кілька місяців тому ви підписували договір з УЦОЯО про роботу, вас ніхто не змушував його підписувати, ви самі виявили бажання.

Договір не підписувала. В мене його навіть на руках немає.

Якщо не договір, то інший документ, інакше на підставі чого вам буде виплачена зарплата за роботу на ЗНО?

Договір надають на інструктажі перед кожним ЗНО, тобто на кожний предмет окремий договір.
Оплата, як я розумію, по факту.
Але ж я зовсім не про оплату. Я не претендує на оплату того, в чому я не брала участь. Мене хвилює питання, чому мене змушують працювати на ЗНО під час своєї відпустки? Та ще якісь пояснення писати…

А, ну якщо договір підписуєте перед кожним ЗНО, то спокійно можете не йти, якщо не хочете. Оплата то по факту, але якщо це офіційна оплата, то вона підкріплена якимось документом, як ми з’ясували, договором, який підписується безпосередньо перед ЗНО.
Те що директор вимагає писати пояснювальну, чи погрожує доганою, нехай, це всього лише залякування. Але нехай пам’ятає, що будь-яку догану можна оскаржити в суді. До речі, якщо вам не страшно, напишіть ПІБ директора та назву навчального закладу, про який ідеться, аби ми знали, які директори ще не відійшли від радянської системи, де все будувалось на залякуванні когось чимось

На ЗНО працюють завжди під час відпустки. Держава дбає, щоб вам не платили одночасно і на роботі і на тестуванні.

Не переймайтесь.