Фахова передвища освіта

В прошлом году был принят Закон України “Про фахову передвищу освіту”, тогда писали в СМИ , что не встановлюються обмеження щодо віку студентів, кількості попередньо здобутих дипломів за бюджетний кошт;
А згідно наказу МОН від 30.10.2019 р. Про затвердження умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році написано, що :" Громадяни України мають право безоплатно здобувати фахову передвищу освіту в державних і комунальних закладах освіти на конкурсній основі відповідно до стандартів фахової передвищої освіти, якщо вони не здобули фахову передвищу освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста впродовж семи попередніх років за кошти державного або місцевого бюджету."
Я человек без юридического образования, по своему субъективному мнению, понимаю так , что если прошло 7 и более лет после получения образования за бюджетные средства, то можно сдав ЗНО на общих основаниях, получить образование по новой специальности в колледже. Но не знаю касается ли это тех кто ранее учился в техникумах или с высшим образованием тоже можно. У меня диплом специалиста, полученный в 2008 году. Хочу поступить в мед колледж, но могу ли за бюджетные средства или только за свой счет?