Дрескод на ЗНО, жара люта!

Чи допустять мені до проходження теста якщо я буду в шортах по коліно і футболці?

Формально допустять, але в шортах треба ходити на пляж, а на такий захід, як ЗНО має бути офіційно-діловий стиль.

Жодних обмежень щодо одягу немає, для чого нав’язувати свої ретроградні погляди. У тридцятиградусну спеку дійсно потрібно бути на пляжі, але замість цього люди змушені бути в приміщеннях без кондиціонерів.

3 Вподобання

я пішов на ЗНО з математики в шортах і футболці) Навіть не думав, що щось не так)

1 Вподобання

Як ви могли без штанів на ЗНО з’явитися!

Що за нісенітниця щодо офіційно-ділового стилю??? Дитина має бути одягнута так, щоб їй було комфортно. Навіть якщо це суперечить чиїмось естетичним уподобанням🤦 Мовчу вже про неготовність закладів проводити ЗНО в спеку

2 Вподобання

Нехай тоді прийде на ЗНО в плавках, у літню погоду так комфортно. Але ми не в лісі живемо, а в суспільстві. І має бути певна міра, певний баланс інтересів: із одного боку дитині має бути комфортно, а з іншого боку - іншим, хто знаходиться поряд, має бути комфортно. І дуже прикро, що кожен ту міру відчуває по-різному, а хтось узагалі не відчуває…

Сьогодні старший інструктор на ЗНО була в шортах, кросівках та в футболці. І нічого. Це не завадило їй нормально все провести.

1 Вподобання

Ну й погляди:grimacing: Ви ж ніби молода людина, а так розмірковуєте, що згадала вчительок-пенсіонерок, які ще мене вчили :joy: Не ображайтеся:blush: Між іншим, шорти й футболки різними бувають.

1 Вподобання