Організаційні деталі

  1. Вікно буде відкрите весь час чи лише до того, як почнуть заходити абітурієнти?
  2. Скільки разів дозволяють виходити в туалет?
  3. Чи можна походити коло своєї парти?
  1. Вікно буде відкрите в залежності від погодних умов, якщо буде тепло, то весь час, окрім як на час аудіювання з іноземних мов, щоб не заважали посторонні шуми.
  2. Немає обмежень щодо кількості разів виходу в туалет. Але звертаю вашу увагу, що час, який ви провели в туалеті не додається до часу на виконання завдань. Також усі виходи в туалет фіксуються в аудиторному протоколі. Якщо виходили дуже часто, то можуть анулювати роботу.
  3. Під час написання ЗНО не можна ходити біля своєї парти
1 Симпатія

Під час проходження тестування дитині стало погано від жари, вона вийшла і втратила свідомість (тепловий удар). У медпункті їй надали допомогу, але їй уже було важко зосередитись на тестуванні: навмання поставивши відповіді, вона була змушена завершити тест. Інструктор не пояснила дитині, що вона може припинити тестування за станом здоров’я та пройти його під час додаткової сесії. Чи можемо ми добиватись участі в додатковій сесії?

Можете подати заяву на додаткову сесію протягом 5 днів, але не факт що її задовольнять. На слово ж ніхто не повірить. Якби медичний працівник вирішив, що учасник зно не може за станом здоров’я продовжити роботу над тестом, то це було б зафіксовано в документах. А так, ніхто не зафіксував, і на слово вам наврядчи повірять