Про забезпечення вчителів технікою для проведення дистанційного навчання з 1 вересня

Добрий день. Я працюю вчителем у загальноосвітніх школі. З початку карантину ми проводили дистанційне навчання у viber. В кінці навчального року перед відпусткою директор заявив, що з 1 вересня, ймовірно дистанційне (або змішане) навчання продовжиться, але вже на єдиній освітній платформі. Наша сільська школа взагалі технічно не забезпечена базою для проведення дистанційного навчання (окрім класів нуш і кабінету інформатики, в якому комп’ютери ще з часів 90-х і з 10 працюють тільки 3). І якщо дистанційне навчання так і буде, то директор нам чітко натякнув, що ми повинні будемо кожен за свій кошт купувати ноутбук або комп’ютер, або приносити із дому свій. І якщо хтось не забезпечить самостійно своє робоче місце технікою, то будуть проблеми із нарахуванням заробітної плати і подальшим звільненням, тому що вчитель не буде виконувати свою роботу (навіть якщо немає на чому) .

Скажіть будь ласка, чи будуть правомірні дії директора?
Хто повинен забезпечити робоче місце вчителя та за чий кошт?
І як потім працювати вчителям, у яких немає можливості придбати ноутбук?
(Хоча ніде в жодному документі, ні в посадовій інструкції не написано, що вчитель зобов’язаний купувати технічне обладнання для уроків за свій кошт.)
Мені цікаво, в інших школах вам говорили так само?
Запрошую Вас до обговорення.

Не правомірні дії директора. Якщо вас за це звільнять - оскаржуйте наказ про звільнення до суду з вимогою поновити вас на роботі та виплатити зарплату за час вимушеного прогулу.
До речі, ви напишіть повну назву школи про яку йдеться, може директор це прочитає і побоїться робити щось протиправне

2 Симпатії