Атестація методиста

Доброго дня!Будь ласка допоможіть розібратися із такою ситуацією!Педагогічний працівник працює у нас за сумісництвом на посаді методиста та згідно чергової атестації має атестуватися у 2020-2021 н.р. однак вона на даний час знаходиться паралельно(заочно) на навчанні в аспірантурі, третій рік! Питання, чи потрібні їй курси підвищення кваліфікації і взагалі чи потрібно їй атестуватися? Дякую!

Якщо зарплата стане вищою, то атестуватися потрібно.

Категорія у неї вища і це вже максимум (просто підтверджує), але чи потрібні в такому разі курси підвищення кваліфікації якщо вона навчається в аспірантурі?Чи тут можна зсилатися на п. 3.21 Типового положення, в якому зазначено що пед. працівники які поєднують роботу із навчанням у ВНЗ можуть написати заяву на відтермінування атестації до завершення навчання?Дякую!

Так, можна відтермінувати, а можна і проатестувати. Зараз 30 годин онлайн можна набрати за день безкоштовно.

Дякую!Так , звичайно, але якщо я не помиляюсь то у "Порядку підвищення кваліфікації…
" номер 800 для методистів ІППО не потрібне щорічне підвищення кваліфікації, а 180 год. набрати на момент атестації? Тож відтермінувавши атестацію до моменту завершення навчання, якщо там буде вказана кількість кредитів чи годин, методист може опиратися на документ про завершення навчання в аспірантурі і не проходити курси підвищення кваліфікації, а проатестуватися? Чи правильно я розумію?Дякую за допомогу!

Можна і так…

Щиро дякую за допомогу!