Звіт вчителя про роботу під час дистанційного навчання

Директор школи 12 червня повідомив, що вчителі повинні зробити звіти про роботу під час дистанційного навчання. Мотивує це тим,що цього вимагає відділ освіти. Цей звіт повинен містити інформацію про форму проведення кожного уроку із зазначенням цього у календарному плануванні. Чи правомірно це? Чи повинен вчитель зберігати календарні плани до середини червня?

Директор може вимагати звіт, а ось управління освіти - ні

Це - маячня, календарне планування - це особистий документ вчителя, який зберігається у вчителя до кінця навчального року. Навчальний рік закінчився…

3 Симпатії

Чи має право відділ освіти вимагати звіти вчителів від директора? Директор страшить, що знімуть зарплату за період карантину.

Директор має право перевірити роботу вчителя і запросити звіт. Якщо оцінка дитину не задовольнить, то як підтвердити , що ви урок провели, надавали такі завдання учням і так їх оцінили. І, взагалі, якщо ви все проводили, зарплатню отримали, яка проблема заповнити звіт,

Хай страшить. А відділ освіти тут взагалі ні до чого. Ваш звіт - це записи в класному журналі. Все решта - законно ігноруйте. Дописи про обов’язкове надання якихось звітів - це чиясь приватна думка, яка абсолютно ніякими ні нормативними, ні законодавчими актами не підкріплена.

5 Симпатій

І найголовніше: оплату за період карантину ніхто не зніме. Вирахувати кошти можна лише в одному випадку: якщо при здійсненні перевірки ревізійними органами у вас будуть відсутні записи уроків в класному журналі, які стоять за розкладом.

2 Симпатії

Проблем з оцінками немає. Це нормально робити звіт по кожному уроку в кожному класі з 12 березня по 29 травня?

Нічого страшного не станеться якщо ви дасте цей звіт. Якщо ви працювали згідно календарного плану, то у вас ця документація є.

А для чого? Який смисл?

2 Симпатії

Управління освіти робить запит на коди доступу до зум-уроків учителів, щоб пересвідчитися у факті проведення/непроведення онлайн-уроків та їхньої якості. Наскільки це правомірно?

Це не є повноваженнями управління освіти.