Трудові відносини

Що робити, якщо вчитель не підписує
планове навантаження?

І ви вважаєте, що цих даних достатньо, щоб дати пораду?

У зв’язку із зменшенням кількості годин, інтеграції предметів, та зменшенні поділу на класи у вчителів зменшилось тижневе навантаження до 15 та 16 годин на тиждень. Вчителі відмовляються підписувати планове навантаження. Як діяти в такому випадку? Дякую!

Провести скорочення штату.

1 Симпатія

Але треба враховувати, що у випадку, коли у вас два учителя, у одного 23 години, а у другого 16, то вчитель абсолютно правомірно відмовляється від підписання навантаження.

Або у вас один вчитель, якому ви бажаєте дати 16 годин, а ще є директор чи заступник, який викладає цей предмет, то ви зобов’язані забезпечити ставку вчителю.

Або, наприклад, у вчителя фізкультури 16 годин, а у вчителя початкових класів - 25, то ви зобов’язані довантажувати вчителя. І т.д.

1 Симпатія

Дякую за пораду. У нас є три пенсіонера, які ще мають право працювати один рік. Тому вчителі мають навантаження 15,5 та 16 годин. Чи чинна ще ст. 36. п. 6 КЗпП України?

Чинна. А ваші персіонери написали заяви на переведення на строковий договір?

З 1 липня з ними буде підписано договір на рік. Тому я змушена дати їм хоча б 8 годин на тиждень, а це відповідно зменшує навантаження всіх інших вчителів.

А що ж так важко? ГПД, гуртки, суміжні предмети, індивідуальні …