Звільнення сумісника

Чи можна вчителя сумісника звільнити, а не не відправляти у відпустку. В заяві на сумісництво термінів не вказано. Як що можна, то на яку нормативну базу посилатися?

Згідно статті 3 Закону України “Про відпустки” За бажанням працівника у разі його звільнення (крім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому має бути надано невикористану відпустку з наступним звільненням. Датою звільнення в цьому разі є останній день відпустки.
Тобто звільнити можна, але якщо працівник забажає, він зможе взяти відпустку.
Коли запитуєте “Чи можна…” поставте себе на місце тієї людини і подумайте, чи вам би сподобалось, якби з вами так вчинили. А то всі хочуть собі краще, а комусь гірше.

1 Симпатія

Для того, щоб звільнити людину пропри її бажання треба мати підстави. Незалежно від підстав звілнення надається або відпустка (як вже вказали), або грошова компенсація за відпустку

1 Симпатія