Відпустка після декрету

Доброго дня. Скажіть, будь ласка. 1 лютого 2018 року пішла на лікарняний у зв’язку з вагістю і пологами. Вийти на роботу мала 6 червня. З 1 червня 2020 виходжу на роботу, а 9 червня йду у відпустку зароблену ще до декрету. Скільки днів моєї відпустки, повні 56 як у педагогічних працівників, бо мені сказали що тільки 42, так як я не відпрацювала повний рік.

56 к. днів. Відпустка повної тривалості.

Я бухгалтеру пояснюю, що відпрацювала з вересня по червень і маю право на повну відпустку. А вона говорить, що не маю. Рахує дні по якійсь формулі. Хоча я пропрацювала 9 місяців

Та хоч би три! Просвітіть свого бухгалтера.
Ніяких формул, відпустка повної тривалості. Для педагогічних працівників існує окремий Порядок надання відпусток.

Дуже дякую зза відповідь. Сьогодні буду говорити.

Сказали мені в бухгалтерії і голова профспілки, так як я не допрацювала рік, цей рік я не маю право на 56 днів. А аоли допрацюю ще 3 місяці літні, то на наступний рік зможу забрати ще 14 днів, які цього року недоотримала. Бухгалтерія авансом давати не хоче

Вони неправі. Прямо зараз звртаєтеся до освітнього омбудсмена, описуєте ситуацію і спокійно йдете в заплановану відпустку повної тривалості. І дай Боже розуму вашим бухгалтерам. А така голова профспілки вам взагалі не треба. Успіхів!

Доброго вечора. Потребую консультації з такого питання. Вийшла з декретної відпустки по догляду за дитиною до 3р.
2 січня 2020р. (працюю в школі вчителем з 2012р.)
Підкажіть, будь ласка, скільки днів відпустки мені дозволено взяти згідно законодавства? (Директор повідомила, що мені передбачено тільки 40 днів)

56 календарних днів. А якщо є двоє дітей до 15 років, то ще + 10 к.днів. Дайте директору почитати цей Порядок надання відпусток

1 Вподобання

Дякую, за відповідь.