Як організувати педагогічний патронаж у сільській школі?

Добрий день!
Прошу пояснити як правильно організувати педагогічний патронаж у сільській школі в класі, де навчається 4 учні? Чи мають право учні навчатися в школі на уроках в рамках педагогічного патронажу чи навчання має здійснюватися обов’язково вдома у кожного учня окремо? Адже наші діти є абсолютно здоровим і бажають відвідувати школу.

3 Симпатії

Чи мають право учні навчатися у школі під час педагогічного патронажу ?
Кількість учнів не дозволяє утворити клас .Проте діти здорові і батьки хочуть , щоб діти відвідували школу.

1 Симпатія

Добрий день! Мають право. Я розібралася з цим питанням. Від 5.05.2021 року діє оновлене положення про індивідуальну форму навчання, де зазначено, що учні і батьки мають право обирати навчання або вдома, або в школі. Також можуть навчатися або індивідуально, або в групі.

1 Симпатія

Доброго вечора! Якими саме документами керуєтеся для навчання у групі ?

Доброго вечора! Можете скинути посилання на оновлене положення про індивідуальну форму навчання :pray::pray:

Добрий день!
Посилання на положення про індивідуальну форму навчання Про затвердження Положення про інд... | від 12.01.2016 № 8
Зверніть увагу на пункт 6 розділу 4 даного положення. При цьому детально ознайомтеся з розділом 5 даного положення, де висвітлено питання оплати праці при груповій формі навчання.

Добрий вечір. Якшо у класі 4 дітей 2 класу. Діти та бвтьки виявили бажання навчатися в групі. Яка буде оплата вчителю, як за 5 годин, чи за 20 годин : беремо по 5 годин на кожного з учнів? Буду вдячна за відповідь.

У змодельованій Вами ситуації оплата як за 5 годин. Кожна година таких індивідуальних групових занять оплачується без врахування кількості учнів (1, 2, 3 чи 4):

  1. У разі, якщо навчальні заняття, консультації, оцінювання проводяться не індивідуально, а для групи здобувачів освіти, оплата праці педагогічних працівників здійснюється відповідно до розрахунку не більше ніж на одного здобувача освіти.

Може хто порекомендує, як правильно скласти розклад уроків для 7-8 класів при педагогічному патронажі? Зокрема, коли учні здорові і хочуть займатися в школі в групі.

Добрий день!
Якщо бажаєте, щоб учні займалися у групі, то тоді оплата вчителю буде йти як за одного учня. Написано в Положенні про індивідуальну форму навчання. Якщо потрібна детальніша інформація, пишіть на електронну адресу prokopethtv@gmail.com. Рада буду допомогти.