Перевід педпрацівника зі строкового на безстроковий період роботи

Доброго дня! Я виконую обов’язки директора школи і на початку навчального року прийняла на посаду вчителя початкових класів (за відсутності спеціаліста - була виставлена вакансія) педпрацівника з вищою освітою, та досвідом роботи, але з іншою спецільністю - вчитель української мови та літератури, так як інших - профільних спеціалістів не знайшлося. Було оформлено у наказі і трудовій що її прийнято вчителем початкових класів на термін до 29.05.2020 року, але тепер термін виходить, вчитель себе зарекомендував добре і має бажання продовжити трудові відносини. На яких підставах я можу її перевести на постійну основу? Чи можу я відправити у відпустку, яка вже не вкладається у термін, який прописаний?

Чи варто переводити такого вчителя на безстроковий трудовий договір? Я б не радив би. Найкращий варіант - це змінити умови трудового договору, продовживши його на той час, поки ця вчителька буде працювати з цим класом. Наприклад, якщо вона взяла 1 клас і чудово з ним впоралась, то на три роки, якщо зараз у неї 2 клас - то на два роки… І т.д.

Однак, у мене питання: а ви б хотіли, бути прийнятою до 29 травня? Чому така зневага до людини? Навчальний рік людина пропрацювала, отже, має право на відпустку, а ви взяли людину по 29.05. Ми жодного вчителя не приймаємо на роботу по 29.05, усі по 27.08

2 Вподобання