Право викладання з дипломом філолога

Виникло таке питання.
Завершую навчання за спеціальністю Філологія англійська та німецька мови. Оскільки, в мене не викладали психологію та педагогіку, на 3 курсі нам повідомили, що права викладання в нас немає. Чи можу я працювати вчителем в школі чи в будь-якому навчальному закладі з таким дипломом?
Чи вирішить цю проблему те, щоб вступити на магістратуру на спеціальність Середня освіта англійська?

Треба дивитись освітню (професійну) програму за якою Ви навчаєтесь, там повинно бути наведені Ваші права про майбутні посади, на яких може реалізуватись відповідний випускник. Текст програми повинен міститись на сайті ЗВО.

Ви дивилися в дипломі про Ваші професійні права? Подивіться, будь ласка. І хто такий Ваш декан чи хтось інший проти нашого Президента та Верховної Ради? Є конституційний закон. Зокрема про освіту, який каже, що якщо навіть Ви не навчалися в педінституті, то це не робить Вам головного болю стосовно права викладання в школі. Тобто за цим законом Ви маєте повне право.

З попередніх Ваших дописів я дізнався, що Ви не мали якихось дисциплін. Але все-таки Ви ж філолог. Якщо маєте на увазі юридичну частину… Я, звісно, не юрист, проте навіщо багато знатися на цьому, коли є конкретний закон? Риторичне питання. Є закон – нема питань.