Підсумкові контрольні роботи

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, підсумкові контрольні роботи пишуться з усіх предметів в усіх середніх і старших класах, чи тільки з кількох предметів, як було раніше?

Кількість, зміст й обсяг контрольних робіт з того чи іншого предмету однозначно не врегуьовується Міністерством освіти й науки України. МОН складає навчальну програму з кожного предмету, у якій вказуються лише теми, які вивчаються в тому чи іншому класі та вимоги до знань учнів. На основі навчальної програми вчитель складає календарний план, у якому детально окреслює кількість годин на ту чи іншу тему а також кількість контрольних й самостійних робіт з певної теми, зокрема й наявність підсумкової контрольної роботи. У деяких навчальних програмах є інформація щодо контрольних робіт, але вона є орієнтовною й носить рекомендаційний характер, відтак кожен вчитель сам вирішує питання контрольних робіт.
Тож, вам треба це питання поставити вчителю відповідного предмету щодо наявності підсумкової контрольної роботи із того предмету.