Можно ли не сдавать некоторые предметы на ЗНО?

У меня такая ситуация,если я уже зарегистрирована на ЗНО 2020,но передумала сдавать эти предметы для поступления, потому что решила выбрать другую профессию.Что делать в такой ситуации???И есть ли такие случаи??

Якщо ви цього року здобуваєте повну загальну середню освіту, то ви ще складаєте ДПА у формі ЗНО, тож ви будете складати. Якщо ж ви випускник минулих років, ви можете просто не прийти на ЗНО. Реєстрація не зобов’язує вас до участі.

Я выпускник этого года,могу ли я отказаться от ЗНО,по той причине,что передумала сдавать эти мне предметы,потому что решила выбрать выбрать другую профессию.Это на что-то влияет?И могу ли сдать ЗНО в следующем году?

Раніше ЗНО мало функцію вступного іспиту до ВНЗ. Але, починаючи з 2015 року, ЗНО має дві функції: перша - вступний іспит у ВНЗ, друга - ДПА, тобто випускний іспит зі школи. Цього року, ви маєте здавати ДПА у формі ЗНО з трьох предметів: української мови, математики або історії україни і третій предмет на вибір. Якщо ви не прийдете на ЗНО цього року, відповідно ви не складете ДПА (випускний іспит зі школи), а, отже, не отримаєте свідоцтво про повну загальну середню освіту і, як наслідок, взагалі нікуди не вступите цього року. Отже, ви зобов’язані будете цього року скласти ЗНО з тих преметів, що зареєструвались заради того, щоб отримати оцінку за ДПА і отримати свідоцтво про повну загальну середню освіту. Якби ви вирішили обрати іншу професію до 24 березня, то ви змогли б зробити перереєстрацію і обрати інші предмети, а так трохи запізнились. Наступного року ви, як випускник минулих років, зможете скласти ЗНО з тих предметів, які вам необхідні для омріяної спеціальності й вступити куди забажаєте

То есть,если я не сдам ЗНО в этом году,то у меня не будет полного среднего образования и мне могут отдать свидетельство только об окончании 9-ти классов и тогда я не смогу в следующем году сдавать ЗНО?Могу ли в этом году его не сдавать,а получить свидетельство об окончании 9-ти классов и сдавать ЗНО по нужным предметам в следующем году?

Як випускник минулих років, ви зможете здати ЗНО наступного року лише за наявності свідоцтва про повну загальну середню освіту за 11 клас. Якщо ви цього року не з’явитесь на ЗНО, свідоцтво ви отримаєте за наступною процедурою. Рішенням педагогічної ради вам буде призначено складання ДПА в школі, але аж у вересні, і видадуть свідоцтво за 11 клас не раніше вересня. Я категорично не рекомендую вам так робити, оскільки ви створите школі купу проблем. Зокрема, заради вас буде сформована комісія, їй необхідно буде підготувати не менше 10 білетів, потім лише заради вас має зібратись педагогічна рада й приймати рішення про видання вам свідоцтва, плюс директора насварить вище керівництво. Тож, раджу вам все-таки прийти на ЗНО, якщо ви не готувались, просто натикайте наугад, аби отримати оцінку за ДПА, якщо отримаєте низькі бали, на середній бал свідоцтва це вплине на кілька десятих бала. Вже протягом наступного року серйозно готуйтесь до потрібних вам предметів.

1 Вподобання

Спасибо Вам большое)Вы мне очень помогли