Вчитель інформатики без спеціальної освіти?

Ситуація наступна: вчитель правознавства має 3 години інформатики, але не має кваліфікації “вчитель інформатики”. Що робити вчителю: пройти курси підвищення кваліфікації чи потрібно навчатись на другу вищу?

Пройти курси підвищення кваліфікації.

Цього буде достатньо?

Достатньо цього буде

Скажить, будь ласка, чим це регламентується? Бо вимагають другу вищу обов’язково.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1255-10 п.3.25, 3.26