Виплати декрету

Підкажіть, будь ласка, як правильно вчинити. Я працюю вчителем в школі, так сталося, що у мене збігається дата щорічної відпустки із декретною, тобто орієнтовно 25.05.2020 я йду у відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами, а з 5.06.20 мала б початися моя щорічна основна відпустка. Чи оплатять мені лише декретну відпустку чи можна зробити так, щоб отримати й гроші за щорічну? Дякую за відповідь.

У вас буде лікарняний. Тому ваша основна відпустка перерветься і все оплатиться окремо. Її можна використати відразу після відпустки по пологах та народженню дитини. А найкраще - допрацюйте до відпустки по вагітності, коли вона закінчиться, використаєте основну.

Дякую за відповідь. Маю зустрічне питання: я візьму щорічну відпустку, виплатять мені відпускні, а потім піду у декрет по догляду за дитиною. Чи не втрачу я соцвиплати за дитину (дитячі), оскільки перед тим отримала відпускні і оздоровчі?

Ви маєте право взяти свою щорічну основну відпустку до або після лікарняного , це пряма норма закону, Більше того, працівник може навіть працювати, перебуваючи у відпустці. Зараз соцвиплати виплачуються і навіть тим жінкам, які не брали відпустку до 3-х років.