Атестація вчителя_неочікувані моменти

Вітаю! Хочу уточнити такий момент: маю ІІ категорію (атестувалася як вчитель початкових класів), вже три роки - заступник директора з ВР, але викладаю і в початковій школі, і в 5-6 класах інформатику. Як заступник атестувалася в 2018 році. В 2020 році у мене відбулася чергова атестація як вчителя. Заявила про бажання встановити І категорію, атестувалася, надала свідоцтва пропідвищення кваліфікації і як вчителя початкової школи, і як вчителя інформатики. Але меня сказали, що я повинна була атестуватися і як вчитель початкових класів, і як вчитель старшої школи. Що 3.25. Типового положення про атестацію не діє (п.3.25. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне
навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета,
який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна
кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне
навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення
кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної
середньої освіти.)
Не можу знайти норми закону, де б розмежувалось таке педагогічне навантаження, де б вказувалося, що атестуватися треба і так, і так.
Хто правий? Дякую за відповідь

1 Вподобання

А її такої вимоги норми немає.
П.3.25 стосується всіх без виключення вчителів, за різними спеціальностями, в тому числі і вчителів початкових класів.
Запитайте в мудрої атестаційної комісії, де ж вони побачили таке виключення для вчителів початкових класів.
Ваша присвоєна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Все інше - грубе порушення Ваших прав.

1 Вподобання

Дякую! Дякую! Дякую!