Індивідуальне навчання вдома в учня під час карантину

Доброго дня! Підкажіть як бути в наступній ситуаціїї. Працюю в школі вчителем. Також маю двох учнів індивідуальної форми навчання. Під час карантину з першим учнем працюю дистанційно, батьки другого учня вимагають, щоб заняття відбувались вдома ( до карантину так і було). Заняття проводяться раз на тиждень. В період карантину провела три заняття в учня вдома. Але в мене є страх та побоювання за своє здоров’я. Наміру ходити під час карантину до них додому немаю. Батьки погрожують скаргами. Підкажіть, будб ласка, як діяти в такій ситуаціїї? Якими документами можна керуватись?

Варто дотримуватись вимог МОН. http://ru.osvita.ua/legislation/Ser_osv/71997/

В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей закладу освіти. 3 урахуванням надзвичайної ситуації та загальнодержавних протиепідеміологічних заходів, а також в рамках реалізації права на автономію адміністрація закладу може запропонувати різні підходи щодо організації та обліку реалізації освітнього процесу, у тому числі здійсненого з використанням дистанційних технологій, коли вчитель знаходиться поза межами закладу освіти. Тобто адміністрація закладу освіти може і має організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями освітніх програм.

Наприклад, для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на вебсайті закладу загальної середньої освіти, зокрема відео-уроки або гіперпосилання на них.

1 Симпатія