Атестація 2 категорія

Спеціаліст. Загальний і педагодічний стаж 3 роки, пішов 4й, в вересні пройшла курси підвищення кваліфікації, чому я не можу атестуватися в цьому навчальному році? По плану моя атестація в школі в наступному році

Можете. Це залежить від директора. А директори в нас, переважно, ,добрі’’.

1 Вподобання

Вам варто написати заяву про бажання проатестувати.

Взагалі, ви мали право проатестувати і після 2 років роботи…

Добрий день! Чи можете відповісти на питання: атестація вперше на підвищення розряду проводиться через 5 повних років роботи, чи через 4 на пятий? Дякую!

3.18. Особи, прийняті на посади педагогічних працівників після закінчення вищих навчальних закладів, атестуються не раніш як після двох років роботи на займаній посаді.
Тобто атестуватися чергово вперше ви могли вже через два роки роботи на посаді. Вас дурять!

Так, є таке положення, але чи буде через два роки атестація черговою чи позачерговою. Думаю, що за загальним правилом, черговп атестація має бути на п’ятий рік роботи, а позачергова - не раніше, як на третій.

Дякую! Тут працівник сама не хоче атестуватися (є причина у неї). Працює вона з 01.09.2015 року. От і стоїть питання, чи можемо її ще рік не атестувати (а проатестувати у 2021р), чи зобов’язані таки проатестувати у 2020 році. Дякую! Якщо можна, то посилання на нормативний документ.

Дякую! Тут працівник сама не хоче атестуватися (є причина у неї). Працює вона з 01.09.2015 року. От і стоїть питання, чи можемо її ще рік не атестувати (а проатестувати у 2021р), чи зобов’язані таки проатестувати у 2020 році. Дякую! Якщо можна, то посилання на нормативний документ.

Відповідно до Положення про атестацію можна перенести планову атестацію на один рік на прохання працівника (за сімейними обставинами, стан здоров’я), працівник пише відповідну заяву, АК приймає рішення про перенесення