Дистанційне навчання

Працюю асистентом вчителя. Після введення карантину працювала у школі: допомогала адміністрації з документами щодо інклюзії, робила портфоліо, наводила лад у своїй документації . РВО дало вибір працівникам, як працювати в карантин: відпустка щорічна, відпустка без з/п, дистанційна робота. Більшість відмовилася та ходили на роботу як завжди. Я зробила індивідуальний план роботи за вимогою адміністрації. Але РВО та нашій адміністрації не сподобався такий вибір працівників. Правдами-неправдами та погрозами більшість змусили написати на дистанційну роботу. А ось у асистентів не приймають заяви на дистанційну, а змушують писати на відпустку, тому що РВО говорить, що ми нічим не займаємося. Автобуси відмінили, дістатися роботи неможливо. Тільки пішки 11 км. Чи потрібно взагалі писати якісь заяви? Як буде виплачуватися заробітна плата при дистанційній роботі? Ніяких роз’яснень ніхто із керівництва не дає, але вимагають писати заяви.

Напишіть смс директору: у зв’язку із незалежних від мене причин, скасування руху транспорту, не можу приїхати на роботу. На роботу прибуду після відновлення транспортного сполучення. Або напишіть заяву відповідну, сфоткайте та перешліть на е-пошту школи або директора.

1 Вподобання

Чи можу я додати до заяви “зобов’язуюся дистанційно виконувати роботу згідно наданого індивідуального плану”? Чи це буде зайвим?

Це вже може бути зайвим.

1 Вподобання