Як записати в класний журнал дистанційне навчання?

Школа працює в дистанційному режимі. Чи можливо після закінчення карантину зробити записи в класних журналах як ущільнення і не забирати в дітей літні канікули ?

Ніхто офіційно не писав про те, що канікули скорочуються.

Ще потрібно щоб цей карантин закінчився до літніх канікул)

Після закінчення карантину в журнал записи роблять з 12.03 з уточненням " дистанційне навчання".

1 Симпатія

Перепрошую, це де Ви прочитали?

Зачем что-то придумывать?! Закончится карантин, В школы придет приказ , в котором всё будет написано , потом нам в школах расскажут, как заполнять кл.журнал.
…ещё надо дождаться окончания карантина…

3 Симпатії

Повністю погоджуюсь з вашою думкою

2 Симпатії

Всё просто. Все должны быть на своём месте, т.е. иметь соответствующее образование, каждый должен выполнять КАЧЕСТВЕННО и ВОВРЕМЯ свои обязанности на основании ( и только) НОРМАТИВНЫХ документов, а не так как захочется, потому что Я - САМЫЙ УМНЫЙ. Тогда в школах будет порядок.

2 Симпатії

Перепрошую, але так і не знайшов у Листі МОН саме цієї рекомендації. Можливо, що так і буде. Але поки МОН рекомендує відтермінувати це питання, враховуючи, що у вчителів немає фактичного доступу до класних журналів.

1 Симпатія

До того, як заповнювати класний журнал, треба зафіксувати ваші уроки з учнями в електронному журналі, а потім переносити все у паперовий. Якщо немає електронного журналу, кожен вчитель повинен вести власний журнал, особливу увагу треба звернути на колонку д\з, де крім параграфів, треба вказувати відповідну платформу інтернет-ресурсу

1 Симпатія

Дайте, будь ласка, посилання на нормативний документ.

4 Симпатії

Шановні колеги! Чи ви з 12.05 2020 виходите на роботу до школи (після проведення зранку онлайн уроків за розкладом), щоб заповнювати класні журнали? Дякую за відповідь!

Ми дозволили своїм класним керівникам працювати з журналами за місцем дистанційної роботи. До 1 червня вони мають заповнити всі свої предметні сторінки та написати всі списки учнів. Після 1 червня з журналами будуть працювати предметники в приміщенні закладу освіти.

3 Симпатії

Підкажіть, будьласка, якщо чотири години математики, то так і записувати в кл.журнал уроки? Чи можна об’єднати і записати два?

Кількість записаних уроків має відповідати кількості за календарним планом, якщо у плані записано 135 уроків, то іму журналі має бути 135 записів.

2 Симпатії

Підкажіть наскільки правомірним є наступне “прохання”:

Шановні колеги. В журналах обов’язково за період з 12 березня по 29 травня пишемо "дистанційне навчання " або "елементи дистанційного навчання "+платформа. Журнали без даних записів будемо повертати.

Це вирішує педагогічна рада. В нашій школі було вирішено зробити на предметних сторінках після запису останнього уроку запис “Програму виконано, з 12.03.2020 по 29.05.2020 з використанням технологій дистанційного навчання” - і підпис вчителя.

Чи можуть вирахувати зарплату, якщо в журнал записали деякі уроки об’єднані, за час карантину?

Тобто пропущені дати? Якщо це одна дата, то її можна і “не помітити”.