Постійне місце роботи виявляється непостійним

Добрий вечір. В мене склалась така ситуація. 4 роки тому вчителька, яка мала набирати 1 клас за два дні до 1 вересня, пішла на пенсію, через малу кількість годин(12 годин давали в нашій школі пенсіонерам). Ніхто з вчителів не захотів брати цей клас(троє відмовилось), коли запропонували мені, я погодилась, але мене прийняли вчителем початкових класів на неповне тижневе навантаження(12 годин), пояснивши це тим, що вже розприділені години і складена тарифікація і я була класоводом в цьому класі(прийнята на постійне місце). Через рік я пішла в декретну відпустку. В цьому навчальному році я вже випускаю цей клас, але 1 клас буде набирати вчителька, яка була на моєму місці, коли я була в декретній відпустці, так вирішив директор школи. А мені пропонують індивідуальне навчання.
Чи це рішення є правомірним? І якими документами це регулюється?

Тобто ви вже вийшли з декрету, працюєте вчителем? Яке маєте навантаження? Що тепер робить вчителька, яка працювала на класі, поки в были в декреті

Мені так і залишили 12 год., аргументуючи це наказом про прийняття на посаду (вчитель початкових класві з неповним тижневим навантаженням). Вчитель, яка працювала на моєму місці, зараз викладає англійську мову в початкових класах, трудове навчання і має 8 год. індивідуального навчання (всього 18 год.)

Ваша адміністрація знає, що робить. У київських школах таке і не снилося. За 30+ років роботи не зустрічав жодного випадка, щоб учителя початкових класів взяли на роботу з неповним навантаженням. Формально вони праві, очевидно, користуються тим, що ви не можете знайти іншу роботу. Звісно, коли вам пропонували клас, треба було наполягати на зміні умов праці - переведенні на повну ставку. Що робити зараз? Заспокоїтися. До вересня щось може змінитися. Але полагатися на порядність вашого керівництва не варто.