Субвенція молодим вчителям

Доброго вечора. Цікавить питання з приводу субвенції для молодих вчителів. Її отримають тільки ті що мають години, викладають предмети. Чи має на неї право заступник директора, не маючи годин із предметів? Це ж педагогічний стаж, надбавка педагога оплачується. Дякую.

1 Вподобання

Якщо у трудовій є запис про роботу вчителем ( на даний час, не колись), то одноразова виплата буде. Якщо Ви працюєте заступником, виплати не буде.

Доброго дня. Маю вищу освіту і пед.стаж 5 років. З вересня 2019 по цей час працюю заступником на 0.5 ставки і маю 18годин. У трудовій є запис тільки про прийняття на роботу вчителем інформатики. Заяву на заступника не писала. Чи маю право на субвенцію як молодим вчителям?

У цьому випадку треба дивитися наказ про призначення заступником.

Доброго дня. Працюю вчителем 6 років з 20 березня 2020 року йду у декретну відпустку. Чи повинна я отримати допомогу молодого вчителя?

Наказ не бачила… Ніде не розписувалася. А що там може бути?

Отримаєте. Ви зараз будете на лікарняному, потім в основній відпустці,. Тому причин невиплати нема.

Може бути написано: “Перевести з посади вчителя інформатики на посаду заступника директора”

Здравствуйте. Мой стаж шесть лет. На работу была принята как асистент учителя по инклюзивному обучению. Сейчас уже четвёртый год дополнительно имею часы по трудам. Подскажите, пожалуйста, полагается ли мне выплата?

Дополнительно - не считается, если основная должность ассистент учителя. Я же писал об этом ещё в ноябре и предупреждал, что будут такие проблемы, советовал перейти всем на должность учителя.

Насправді дивна ситуація. Працюю Т.в.о. директора вже 2.5 роки. педстаж 4 роки. Матеріальну допомогу на соціальний захист(21 тисячу) швидше за все не отримаю. Якось невсеохоплююче підійшли до цього питання. Чи можливий розгляд цього питання під призмою керівників\заступників\ пед.оргів в майбутньому?

Сумнівно, що постанова переглядатиметься.

Якщо наказ сформулировано так: “вчителя української мови призначити т.в.о. директора школи” то маєте отримати, бо ви є вчителем, якщо ж ця солодка місія випала заступнику, то ні.

Я эту тему только недавно прочитала. А сейчас перевестись будет уже поздно?

Доброго дня. Якщо я працюю на посаді педагога-організатора, навантаження директор не дає, хоча я маю 2 педагогічні магістратури. Більш за все я виплати не отримаю?

якщо вчитель на даний момент знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, виплати не буде?

Так само як і відпускних, і оздоровчих.

Ні, не отримаєте, ця виплата передбачена виключно для осіб, які займають посаду вчителя.

Думаю, що ще треба було зробити до 1 січня.

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можу я розраховувати на виплату, якщо 01.01.2020 перебувала у додатковій відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 6річного віку. Але з 20.01.2020 маю навантаження 18год.і подовжую працювати зараз? Станом на 01.01.2020 мала 9р.стажу, якщо зараховувати сюди період декретної відпустки