Атестація вчителя початкових класів

Доброго дня. Я вчитель початкових класів. Отримала ІІ категорію в 2014році. В цьому році повинна пройти атестацію на І категорію. В наступному році братиму 1ий клас (курси НУШ і очні, і едеру пройшла). В цьому році хочу взяти 0,5ставки вчителя англійської мови поч. класів і 0,5 ставки ГПД (звільнилася з приватної школи кілька днів тому). За якою категорією мені буде нараховуватися з/п вчителя англ мови і ГПД? І чи можуть зарахувати курси НУШ, як курси підвищення кваліфікації на здобуття І категорії? Перепрошую за велику кількість інформації.

Курси вам потрібні вже по двох предметах. Зазначені Вами не пройдуть. Атестуватися теж маєте по двох предметах: окремо по англійській, окремо по гпд. Це дві різні посади. До моменту атестації з вами зберігатиметься раніше присвоєна категорія. Тобто, якщо ви атестуватиметеся в 2020 році і обійматимете ці посади, то вас мають по них і атестувати.
П.3.27. . За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.

А щоб було менше мороки вам, то краще проатестуватися в 2021 році, коли матимете 1 клас. Тоді і курси зарахуються і атестуватиметеся за своєю спеціальністю та посадою.

Дуже дякую за відповідь.