Заробітна плата працівників ЗДО під час карантину

Скажіть, будь ласка,як нараховується заробітна плата працівників дошкільного закладу під час карантину, який ввівся по Україні з 12.03.2020р. по 03.04.2020р.( вихователів, помічників вихователя, медичної сестри, працівників харчоблоку, технічних працівників)?

1 Симпатія

Тема актуальна як ніколи. Профспілка каже що повинно оплачуватися, а по факту…

Відповідно до КЗпП заробітня плата повинна виплачуватись в повному обсязі (за виключенням можливого додаткового навантаження якого де-факто не має).
Також законодавством передбачено, що в разі надзвичайної події (пандемії) керівник закладу/установи/організації має право залучити персонал для вжиття заходів щодо попередження/зменшення негативного впливу такої надзвичайної події в робочий час працівників і на строк не більше 30 днів.
Тобто завідуючий дошкільного закладу має право залучити працівників до санітарної обробки закладу в робочий час, але зарплатня має бути виплаченою в повному обсязі.

2 Симпатії

Підкажіть, а як ви оплачуєте заробітну плату в період простою, тех.працівникам, яким 60+?

Нікому простій не оформлювали.

Доброго дня, підкажіть будь, ласка, як переконати керівництво,в тому що оплата праці педагогічних працівників ДНЗ і ЗОШ здійснюється по тарифікації (дистанційна робота), а обслуговуючий і медичний (гнучкий графік) з посадового окладу, надбавок і доплат? А не середня.