Розподіл кваліфікаційних категорій

Добрий день! Працюю вчителям 2го класу. В школі працюю 3 роки. До школи маю 3х річний стаж вихователя. У цьому році у мене атестація. Чи маю я право з кваліфікаційної категорії “Спеціаліст” атестуватись на І категорію, пропускаючи ІІ-гу (спираючись на Типове положення про атестацію педагогічних працівників ІV розділ п. 4.7, бо маю перемоги у фахових конкурсах району, області та всеукраїнського рівня). Заздалегідь дякую.

Якщо Ви є переможцем фахового конкурсу, який проводило МОН, переможцем саме на республіканському рівні, або Ваші діти є переможцями олімпіад на всеукраїнському рівні, не від різних платних організацій, а саме олімпіад, які проводяться під егідою МОН, тоді можна не дотримуватися взагалі ніякої послідовності. Якщо хочете, уточніть конкурси, олімпіади, тоді легше буде сказати чи проходить це.

Скажіть, будь ласка, відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників ІV розділ п. 4.7, а саме -
педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами конкурсів
фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої
влади, мають наукові ступені, вчені або почесні звання, якщо їх діяльність за
профілем збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням,
атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних
категорій та строку проведення позачергової атестації.
Саме центральні органи виконавчої влади - це на рівні району?
В мене: 1 місце - районний конкурс «Сучасній школі – новий учитель»
1 місце - районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта», фіналістка на обласному етапі (ввійшла у вісімку фіналістів).
1 місце - всеукраїнський конкурс на найкраще оформлення класної кімнати НУШ від компанії Гала - Маркет.
В учнів перемоги лише на платформах Всеосвіта та На урок, так як вони за віком ще маленькі для більш серйозних конкурсів. Дякую за відповідь)

Центральний орган виконавчої влади в сфері освіти - це МОН і перемоги мають бути саме на всеукраїнському рівні: не району, області. Звісно, що Гала Маркет - це трохи не МОН, тобто зовсім не МОН.