Чи магістратура за іншою спеціальністю рахується?

Зараз я навчаюсь за спеціальністю: “Інженерія ПЗ”, але в майбутньому хочу пройти магістратуру в Фінансах. Чи буде проходження магістратури рахуватися як повна вища освіта?

Питаю через Статтю 8, Пункт 7, останній абзац закону про бух. облік, де сказано, що: “Головним бухгалтером підприємства, що становить суспільний інтерес, може бути призначена особа, яка має повну вищу економічну освіту…”

Посилання на рівні освіти.

Так, це буде рахуватись як наявність економічного фаху. На сьогодні термін повна вища освіта - не коректний. Треба звертати увагу на кваліфікаційні вимоги на посаду (освітній ступінь). Закінчивши магістратуру “Фінанси”, думаю перед Вами двері на посаду ГБ будуть відчинені, але головне це компетентність за фахов.

1 Симпатія