Вступ до інституту після навчання в коледжі на бюджеті

У 2019 я вступила до медичного коледжу на базі 9 класів, та згодом зрозуміла, що поспішила і медицина - не моє призначення. Хочу закінчити 1 курс і повернутися назад до школи. Я вже розмовляла з вчителькою, вона запевнила, що мене приймуть. Та я чула, що 1) можуть змусити повернути стипендію, 2) я не зможу вступити на бюджет до інституту через те, що рік навчалася в коледжі на бюджеті. Це правда?

1 Вподобання

У меня тоже такой вопрос. Всё тоже самое, только хочу забрать документы и поступить в педагогический университет на бюджет. Нужно платить за год этого обучения в колледже или нет ? Я первый семестр получал академическую степендию, теперь второй семестр не получаю. Так же получаю социальную степендию

Обратитесь с этим вопросом в деканат или к куратору , непосредственно они должны знать ответы на такие вопросы

Не хочу ввести в заблуждение, но по окончанию колледжа выпускникам что поступали после 9го класса вместе с дипломом выдавали и аттестат о полном среднем образовании (первый курс колледжа засчитывался как 10-11 класс). В моем случае так и было, но это был 2006 год.
Стоит обратится к руководству колледжа и выяснить этот момент заранее.
Стипендию никто не потребует обратно и препятствий для поступления в ВУЗ на бюджет и со стипендией не будет наверняка.

Можете повертатися до школи у вересні і 11 клас, а можете терміново (тобто сьогодні) забрати документи з коледжа, віднести їх до школи на екстернат, зареєструватися на ЗНО, здати ЗНО і вже в цьому році вступати до ВНЗ на бюджет без проблем.

Погоджуюсь з Ярославом. Усе залежить від того, на кого ви навчаєтесь зараз: якщо на молодшого бакалавра - то все ок, якщо на бакалавра, то при переступі доведеться відшкодовувати. При цьому можливо краще в цьому році здати ЗНО та вибрати кращі результати.

Я ещё не могу здать ЗНО, так как на втором курсе предметы, по которым его сдают продолжаются. Но спасибо за ответ в любом случае

У мене в класі була дівчинка, що прийшла навчатись в 11 клас після мед (стан здоров’я). Ніяку стипендію вона не повертала. І навчання в коледжі на бюджеті не має ніякого відношення до університетів.
Також моя подруга провчилась в мед. коледжі на бюджеті і через 2 роки пішла в мед. університет на бюджет.