Атестація педагогічних працівників 2020

Це безумство загальнонаціонального рівня і називається воно Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників. Це МОН в такий спосіб спрощує життя цим працівникам. Результат - як завжди.

Ми проводимо всі курси безкоштовно на базі школи. Однак, про те, що ця хвороба захопила всіх свідчить той факт, що мій керівник ледь не пішов на онлайн курси за 6000 грн. Великих зусиль довелось докласти, щоб пояснити, що за онлайн курси викласти стільки грошей - це не є нормальним.

Судячи з Ваших дописів, [11111], Ви працюєте на керівній посаді і опікуєтеся створенням сприятливої, робочої атмосфери, та нормального морально - психологічного клімату серед підлеглих колег. А що порадите робити, коли методичний маразм і свавілля зашкалює? На останній педраді від методиста почув справжні перли, що закон про освіту недавно втратив силу стосовно позашкільних закладів, потрібно чекати спеціальних законів виключно для позашкільної освіти, і клопотання про визнання сертифікату від EdEra взагалі процедура марна, бо обласні методисти рекомендують не визнавати такі сертифікати. Можна також чути, що та чи інша урядова постанова у нас не діє, бо так вирішують методисти різних рівней у телефонному режимі і вищі дають поради нижчим, ігноруючи будь-які нормативні документи. І виходячи з цих обставин, здається, що реформа методичних центрів ні до чого доброго не приведе!

Реформа методичних центрів нічого не змінить - це точно.

Утім, здоров’я - на перший план.

Усе в цьому житті щось коштує. Не варто переплачувати, намагаючись перебороти чиюсь пихатість, дурість і тупість.

Пам’ятаймо про приорітети.

2 Вподобання

Правильно сказано! Цілком погоджуюся! Але як багато цього дилетантизму навкруги, і як він вибиває іноді з робочої колії! За слушну пораду дякую! Бажаю Вам здоров’я, 11111!

1 Вподобання

Красно дякую!..

Написав клопотання про зарахування сертифікату від EdEra, у клопотанні вказав на нормативну базу, клопотання прийнято до розгляду. Але не без дискусій! Чекаю на позитивний результат.

1 Вподобання

Доброго дня,колеги. Допоможіть вияснити таку ситуацію. Моя остання атестація була в 2013 році (2категорія). В 2015 р.пішла в декретну відпустку, а вийшла в 2017р. По моїх підрахунках я б мала атестуватися в 2021р, але дирекція школи сказали, що атестаційний період не повинен бути розірваний тобто після декрету я повинна пропрацювати 5р.
Виходить, що 2р роботи після атестації пропадають? Знаю,що декрет не входить в атестаційний період, але пропадає 2роки.
Може хтось доступно пояснити, що мені робити. Мене беруть сумніви,щодо 5 річної роботи після декрету

Ваша адміністрація невідомо чим керується.
3.19. На час перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (якщо дитина потребує домашнього догляду – до досягнення дитиною шестирічного віку) за педагогічними працівниками зберігаються кваліфікаційні категорії (тарифні розряди), педагогічні звання. Час перебування у таких відпустках не враховується при визначенні строку чергової атестації.
Неправомірно відраховувати 5 років від виходу з відпустки. Рахується весь стаж від попередньої атестації, за виключенням перебування у відпустці по догляду. Окрім того, ви маєте право на позачергову атестацію.

1 Вподобання

Тобто роки після атестації,до декрету, враховуються до 5 річного атестаційного періоду?

Обов’язково!..

Ви бажаєте атестуватися в цьому році? Пишіть заяву до 10.10 та атестуйтеся на І категорію.

У нас не так просто. Потрібна причина на позачергову атестацію.

Типове положення про атестацію не вимагає і не наводить якогось причин і умов. Тому такі вимоги неправомірні.

Доброго вечора. Допоможіть з таким питанням. У учителя диплом бакалавра, раніше атестація була тільки на підтвердження 11 розряду. Зараз за новим законом про освіту говорять що можно учителя атестувати на 2 кваліфікаційну категорію. Де це можно прочитати? Допоможіть знайти будь ласка.

Закон нічого не говорить про атестацію бакалавра, і то ні один, ні другий.
Типове положення про атестацію педагогічних працівників незмінне. Тому бакалаври атестуються на підтвердження тарифного розряду як і раніше.

Дякую за відповідь. Ще питання, як визнавати курси підвищення кваліфікації які були пройдені не в інститутах післядипломної освіти? На різних сайтах. Нам сказали, що такі сайти повинні мати ліцензію, або курс який проходиш має мати освітню програму. Як потрібно зарахувати це педрадою? Де це можно документально почитати. Дякую

Забудьте назавжди “нам сказали”, якщо ви маєте ухвалювати якесь відповідальне рішення. Опрацювати Постанову 800, там все написано. І вчиться працювати з документами.

1 Вподобання