Атестація педагогічних працівників 2020

Доброго дня! Перечитала вже безліч інформації, але ніде не можу знайти відповідь на своє запитання. Можливо тут мені допоможуть. У 2018-2019 році в кінці першого семестру пішла у декретну відпустку, але на прохання директора знову вийшла на роботу у 2019-2020навчальному році з тижневим навантаженням 12 годин. Моя чергова атестація припадає на 2021 рік, але, дізнавшись що я знову вагітна, зрозуміла, що проатестуватися в 2021 році не вийде, бо знову піду в декрет. На початку навчального року я підійшла до директора з метою проатестувати мене позачергово у березні 2020 року з огляду на мою причину. Він сказав, що я обов’язково мушу пройти курси. Поїхати на курси в інститут післядипломної освіти я не змогла, оскільки годувала грудним молоком піврічну дитину. Але, дізнавшись, що можна проходити курси дистанційно, я пройшла їх на Едера тривалістю 30 годин і прочитала, що для атестації у 2020 році 30 годин достатньо. Але мені сказали, що курси я пройшла запізно, бо сертифікатат виданий у лютому 2020 року і що годин замало, бо їх має бути 150. Тоді я пройшла на Едері ще два курси по 30 годин, в сумі вийшло 90 годин(знову сказали, що замало), тоді ще пройшла платні курси на Всеосвіта тривалістю 72 години. Вийшло разом 162 години. Я просила , щоб на щорічні триденні курси мене записали до атестації 2020 року, але записали у червні, коли я вже буду на 8 місяці вагітності. Тепер мені кажуть, що курси мали бути пройдені у 2019 році, а не у 2020 році (всі 4 сертифікати видані мені 16,18 лютого 2020 року)і що вони навіть не впевнені чи ці сертифікати є дійсними, бо вони дистанційні. Скажіть мені, чи можу я атестуватися в березні 2020 року, якщо я маю курси на 162 години, але вони пройдені у лютому 2020 року дистанційно?Дякую.

Над вами просто познущалися. Достатньо були лише 30 годин у 2019-2020 навчальному році. Вам мають зарахувати курси та проатестувати.

1 Симпатія

І скільки ми читаємо про такі відверті випадки знущання…Прикро

Щиро дякую Вам за консультацію! Та все ж в атестації мені відмовлено і це без обговорень. Я після почутого настільки розчарувалася, що після того, як вийду з декрету навіть не маю бажання повертатися в ту школу. Адже це дуже ображає, коли не маєш ніяких інцидентів з дітьми, а з начальством ніби диктаторська система. Нема слів…

Нема слів, може хоч 21000 отримаєте, але й тут можуть бути чудеса.

Доброго усім дня!!! Звертаюся до вас за порадою. Я працюю у садочку 4 роки і 4 місяці. Закінчила навчання в інституті 2017 року за спеціальністю “дошкільна освіта”, здобула кваліфікацію “вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільної освіти”, освітньо - кваліфікаційний рівень спеціаліст. У вересні 2019 подала заяву на позачергову атестацію на 2-у категорію. Керівництво дозволило. Та ось залишився тиждень до атестації і мені кажуть, що не атестуватимуть, бо я не пройшла курсів!! Мене керівництво на них не відправляло, аргументуючи тим, що ще немає 5 років після закінчення вузу. Та тепер, закон змінився і курси не потрібні тільки тим, хто закінчив вуз у 2019 році. Чому через помилку керівництва мені втрачати рік??? Що робити??? Можливо хтось стикався з такою проблемою?? Чи можливо проатестуватися, а курси пройти пізніше???Можна було б записатися зараз та наданий час карантин і все скасовано до не визначеного часу!! Я у відчаї!!!