Атестація педагогічних працівників 2020

Доброго дня! Перечитала вже безліч інформації, але ніде не можу знайти відповідь на своє запитання. Можливо тут мені допоможуть. У 2018-2019 році в кінці першого семестру пішла у декретну відпустку, але на прохання директора знову вийшла на роботу у 2019-2020навчальному році з тижневим навантаженням 12 годин. Моя чергова атестація припадає на 2021 рік, але, дізнавшись що я знову вагітна, зрозуміла, що проатестуватися в 2021 році не вийде, бо знову піду в декрет. На початку навчального року я підійшла до директора з метою проатестувати мене позачергово у березні 2020 року з огляду на мою причину. Він сказав, що я обов’язково мушу пройти курси. Поїхати на курси в інститут післядипломної освіти я не змогла, оскільки годувала грудним молоком піврічну дитину. Але, дізнавшись, що можна проходити курси дистанційно, я пройшла їх на Едера тривалістю 30 годин і прочитала, що для атестації у 2020 році 30 годин достатньо. Але мені сказали, що курси я пройшла запізно, бо сертифікатат виданий у лютому 2020 року і що годин замало, бо їх має бути 150. Тоді я пройшла на Едері ще два курси по 30 годин, в сумі вийшло 90 годин(знову сказали, що замало), тоді ще пройшла платні курси на Всеосвіта тривалістю 72 години. Вийшло разом 162 години. Я просила , щоб на щорічні триденні курси мене записали до атестації 2020 року, але записали у червні, коли я вже буду на 8 місяці вагітності. Тепер мені кажуть, що курси мали бути пройдені у 2019 році, а не у 2020 році (всі 4 сертифікати видані мені 16,18 лютого 2020 року)і що вони навіть не впевнені чи ці сертифікати є дійсними, бо вони дистанційні. Скажіть мені, чи можу я атестуватися в березні 2020 року, якщо я маю курси на 162 години, але вони пройдені у лютому 2020 року дистанційно?Дякую.

Над вами просто познущалися. Достатньо були лише 30 годин у 2019-2020 навчальному році. Вам мають зарахувати курси та проатестувати.

2 Вподобання

І скільки ми читаємо про такі відверті випадки знущання…Прикро

1 Вподобання

Щиро дякую Вам за консультацію! Та все ж в атестації мені відмовлено і це без обговорень. Я після почутого настільки розчарувалася, що після того, як вийду з декрету навіть не маю бажання повертатися в ту школу. Адже це дуже ображає, коли не маєш ніяких інцидентів з дітьми, а з начальством ніби диктаторська система. Нема слів…

2 Вподобання

Нема слів, може хоч 21000 отримаєте, але й тут можуть бути чудеса.

Доброго усім дня!!! Звертаюся до вас за порадою. Я працюю у садочку 4 роки і 4 місяці. Закінчила навчання в інституті 2017 року за спеціальністю “дошкільна освіта”, здобула кваліфікацію “вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільної освіти”, освітньо - кваліфікаційний рівень спеціаліст. У вересні 2019 подала заяву на позачергову атестацію на 2-у категорію. Керівництво дозволило. Та ось залишився тиждень до атестації і мені кажуть, що не атестуватимуть, бо я не пройшла курсів!! Мене керівництво на них не відправляло, аргументуючи тим, що ще немає 5 років після закінчення вузу. Та тепер, закон змінився і курси не потрібні тільки тим, хто закінчив вуз у 2019 році. Чому через помилку керівництва мені втрачати рік??? Що робити??? Можливо хтось стикався з такою проблемою?? Чи можливо проатестуватися, а курси пройти пізніше???Можна було б записатися зараз та наданий час карантин і все скасовано до не визначеного часу!! Я у відчаї!!!

Підкажіть, як правильно здійснити процедуру атестації! В 2020 році атестувалась. Засідання комісії планувалось на кінець березя. Але 05.03.2020 я була прийнята на посаду начальника відділу освіти при сільській раді. В школі (з 05.03) читала 5 годин в тиждень. Чи маю я право на завершення процедури атестації?

Підкажіть, як правильно здійснити процедуру атестації! В 2020 році атестувалась. Засідання комісії планувалось на кінець березя. Але 05.03.2020 я була прийнята на посаду начальника відділу освіти при сільській раді. В школі (з 05.03) читала 5 годин в тиждень. Чи маю я право на завершення процедури атестації? І чи можу я бути головою атестаційної комісії ІІ рівня?

Звісно, що Ви маєте атестуватися. Ви можете бути головою атестаційної комісії ІІ рівня.

2 Вподобання

Ця вимога законодавчо ніде не закріплена. Ми подали на 21000 вчителів, які не мають повного навантаження.

Дякую за відповідь! У мене ще питання: Чиможе педагогічний працівник відмовитись від раніше присвоєного педагогічного звання чи не претендувати на його підтвердження? Якщо “так”, то як офрмити це документально?

Не може. Це виключно рішення атестаційної комісії. Те саме з претензіями на звання. Якщо атестаційна комісія не підтвердить своїм рішенням раніше присвоєне звання, то працівник не буде його мати.

Ця ж тема - атестація: які підстави можуть бути у комісії ІІ рівня для зняття звання?

Якщо працівник не виконує зазначених умов, то комісія може не підтвердити звання
П.5.3.
Педагогічні звання «старший викладач», «старший учитель», «старший вихователь» можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційні категорії «спеціаліст вищої категорії» або «спеціаліст першої категорії» та досягли високого професіоналізму в роботі, систематично використовують передовий педагогічний досвід, беруть активну участь у його поширенні, надають практичну допомогу іншим педагогічним працівникам.

Позачергова атестація у Вас була у 2019 році.
Чергова мала бути у 2024, а не в 2020. Тобто через 5 років.
Дійсно, наступна позачергова можлива в 2020/2021 році. Відділ освіти правий, а куди дивилася атестаційна комісія І рівня і що вона читала, і чим керувалася - це велике питання.
Щодо документів: Типове положення про атестацію педагогічних працівників.

Взагалі не зрозуміло, для чого потрібно було проводити позачергову атестацію на підтвердження ІІ категорії? Якщо вчитель ще був не готовий для присвоєння І категорії, то потрібно було перенести атестацію на рік, або написати заяву про відмову від позачергової атестації.

Мені здається, що в атестаційному листі в якості попередньої атестації варто вказати дату присвоєння ІІ категорії.

Добрий день. А чи мають право на виплату 21000 грн ті вчителі, які перебувають у декретній відпустці, але з вересня повертаються на роботу? Дякую

Її нікому не дадуть.

1 Вподобання

Дякую, вже прочитала, що скасували в зв’язку з ситуацією.

Вибачаюсь за емоційний допис, але танці з бубнами навколо визнання сертифікатів про проходження дистанційних курсів набула ознак пандемії! Мені сподобалася одна фраза з цього приводу: “Над Вами просто познущалися”… І це знущання відбуваються на кожному кроці, по всій країні. Пропоную створити окрему тему, яка так і називатиметься - знущання з приводу визнання сертифікатів про проходження дистанційних курсів. Мені тільки цікаво, чи знають представники міністерства, про таке всеукраїнське знущання? А ініціаторами такого знущання дуже часто бувають методичні працівники, і чи не можна якось припинити це безумство?

2 Вподобання