Оплата праця вчителя

Доброго дня. Я- вчителька англійської мови, стаж-12 років, перша категорія. Моє постійне місце роботи- загальноосвітня школа. Мені запропонували роботу за сумісництвом у професійному ліцеї у зв’язку з виробничою необхідністю. На цій роботі я з 16 січня 2020 року. За планом, з початку навчального року в цьому закладі педагог мав прочитати 346 годин, з яких попередній вчитель вже прочитав 160. Тобто, мені залишилось 186 годин. Як мені мають нараховувати зарплату? Від загальної кількості годин (346), чи за ті години, що залишилися? У січні та лютому я отримала по 1637 грн. В січні я працювала тільки половину місяця. В лютому у мене кожного тижня було по 11 уроків. Чому зарплата однакова? За яким тарифом мені нараховують зарплату? Раніше я ніколи не працювала у професійних ліцеях. Допоможіть розібратися.

При влаштуванні за суміснитством на роботу до ліцею Ви мали укласти договір з його директором в якому визначений механізм оплати праці та отримувати розрахунковий листок щодо отриманої заробітньої плати за ці 2 місяці. Без цих документів важко щось порадити. Але принципи роботи за суміснитством полягають у наступному: ви отримуєте погодинну оплату за фактично відпрацьований час в ліцеї в тих самих розмірах та умовах що і штатний працівник. Кількість годин програми, вичитаних годин та годин що залишились не мають значення, тільки фактично відпрацьований час (академічні години). В договорі про працевлаштування за суміснитством вартість академічної години має визначатись (якщо не укладено інше). Також можна визначити її та порівняти з попереднім місяцем за допомогою розрахункових листків з бухгалтерії ліцею.
Тож, швидше за все, це чи збіг, чи аванс, чи «дивна бухгалтерія» - без документів стверджувати щось неможливо.
Також з Вашої зарплатні буде відраховуватись ЄСВ (податки) і Ви будете мати всі соціальні гарантії (пенсійний внесок, виплати щодо відпустки чи тимчасової втрати працездатності (хвороби)).
Також Ви маєте право на оплачувану відпустку (надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи), лікарняні також.
Щодо обмежень: Ви не можете працювати в робочий час за основним місцем роботи, Ви не можете працювати в вільний від основного місця роботи час в будній день більше 4 годин, а в суботу - більше 8. Ви не можете мати в ліцеї більше 0,5 ставки.

Дякую за інформацію!