Порушення в книзі наказів

Як учителю захистити свої права у випадку, коли його ім"я викреслюється з книги наказів, точніше накази переробляються повторно і імена прцівників, з якими адміністрація в конфлікті, просто видаляються. Маються на увазі накази по виховній роботі (проведені заходи і т. п.)

А яке відношення працівник має до книг наказів? Це не його справа контролювати накази з виховної роботи.

А як я потім доведу під час атестації, що я ці заходи проводила? Наприклад, в разі, якщо керівник закладу зміниться. Наскільки я знаю, працівник повинен у ній розписуватись за накази, які його стосуються, зокрема і про проведення заходів, заміни уроків і інші.

А ви думаєте, що новий керівник буде сидіти і читати накази з виховної роботи попередника? Це смішно. Ніхто цього не робить. Якщо під наказом немає вашого підпису, то які до вас можуть бути претензії? Чи ви вважаєте, що кожен працівник має починати свій день з контролю за керівником і перевірки книг наказів?

Я вважаю, що є закон. І готуючи атестійний лист, керівник братиме до уваги не лише мою діяльність за один рік. Компетентні директори беруть до уваги діяльність учителя за весь період між атестаціями. Як за весь навчальний рік учитель може не підписуватись під ЖОДНИМ наказом? Що це за таємниця за сімома замками? Це звичайне самодурство, яке може вчителю дорого коштувати. Те ж саме стосується відвідування адміністрацією уроків. Аналіз уроку для ознайомлення не допросишся? “Що вважаю за потрібне, те й написав”. Ви теж так робите?

Я теж так роблю, для чого бюрократію розводити!

Питань більше немає))

А ви підготуйте портфоліо за 5 років (міжатестаційний період) з фоточками заходів, під гарну музику, з результатами вашої роботи, а також презентуйте на засіданні атестаційної комісії. І новий керівник оцінить Вашу роботу, а не те, що там пишеться наказів. Ви ж не підписуєте, сподіваюсь, накази де пишеться про Вас щось погане. А якщо щось видаляють, то Бог їм суддя… Не переймайтесь… Роботу оцінюють за показниками, та й не тільки адміністрація, а й колеги, батьки, діти… Все буде гаразд… Будьте впевненими в своїх силах і оптимістично себе налаштовуйте…

1 Вподобання