Позачергова атестація чому відмовляють?

Доброго вечора
Чи можуть відмовити в позачерговій атестації у березні 2020 року, якщо на курси записали на травень
У 2019 році у грудні пройшла курси
Аргументують тим, що на момент позачергової атестації мають бути вже пройдені курси у 2020 році
Чи є десь написано в положенні про таку умову для позачергової атестації?

1 Вподобання

Вимога незаконна. Якщо це єдина причина відмови, то вона нікчемна і Ви спокійно можете атестуватися.
Ніде немає вимоги, що курси мають бути пройдені з січня по березень. У Вас чинні курси наразі є.

1 Вподобання

Чи є в положенні прописано, що не обов‘язково, щоб повідомити адміністрації?

Ні Положення про атестацію, ні Порядок підвищення кваліфікації не містить такої вимоги. В Порядку підвищення кваліфікації йдеться про мінімальну кількість годин підвищення кваліфікації в 2020 році - їх має бути 30. Але жодним чином не означає, що вони мають бути пройдені з січня по березень. Курси чинні за останні 5 років. Тому проблема просто придумана і надумана .

1 Вподобання

Чомусь виникає така проблема саме для позачергової атестації

Здрастуйте, MY.MY! Ключовою вимогою Закону “Про освіту” та постанови КМУ № 800 є те, що педагог має ЩОРІЧНО підвищувати кваліфікацію. Пропорційність розподілу годин не закладена. Тому педагог дбає про те, щою це було щорічно та за 5 років набиралося не менше 150 годин. Чи це чергова, чи позачергова атестація - жодних особливостей не існує.

Якщо атестація позачергова то, наприклад, за два роки треба мати не менше 150 чи 60 годин

Якщо у Вас атестація у 2020 році, неважливо яка: чергова чи позачергова, то треба мати не менше 30 год. Чинність курсів згідно Типового положення про атестацію 5 років. От і все.

Доброго дня. Якщо є така можливість, скажіть, будь ласка, чи можу я атестуватися у 2019-2020 н.р. позачергово, якщо остання атестація була у 2017-2018 навчальному році? Дякую.

Типове положення про атестацію педагогічних працівників говорить, що позачергова атестація можлива через два роки після попередньої. Березень 2018 року + 2 роки= березень 2020.
Тому позачергова атестація можлива.

1 Вподобання

разве это юридический форум? Подайте иск если считаете что ваши права нарушены. Основание препяствие в получения образования

Викладач на курсах підвищення кваліфікації сказав, що потрібно рахувати з березня 2018р. (час засідання атестаційної комісії) до жовтня 2019, час подання заяви на позачергову атестацію. Якщо рахувати так, то минає 1рік і 7 місяців і я не маю права атестуватися. Як довести, що рахують з присвоєння до присвоєння ? Дякую.

Бо заява - це не атестація, а наміри. Атестацією рахується останнє засідання атестаційної комісії.
Нехай викладач покаже подібну норму в Типовому положенні, що заява - це вже атестація.
Тому така відмовка не має нічого спільного з нормами Типового положення.

1 Вподобання

Доброго дня. Якщо є така можливість, скажіть, будь ласка, чи можу я атестуватися у 2020-2021 н.р. позачергово, якщо остання атестація була у 2018-2019н.р.
На курсах підвищення кваліфікації казали, що потрібно рахувати з березня 2019р. (час засідання атестаційної комісії) до жовтня 2020р., час подання заяви на позачергову атестацію. Якщо рахувати так, то минає 1рік і 7 місяців і я не маю права атестуватися. Як довести, що рахують з присвоєння до присвоєння ? Буду вдячна за розгорнуту відповідь

В Типовому положенні про атестацію не йдеться, що момент подачі заяви - це атестація. Атестацією рахується момент прийняття рішення і запис його в атестаційному листі.
От і все . Решта - відмовки і додумування, тобто якесь своє трактування Положення, а це неприпустимо.

1 Вподобання

Якщо вимагають офіційний якийсь папір, тоді подайте запит в МОН. А краще і швидше зв’яжіться з офісом освітнього омбудсмена.

1 Вподобання

Одже,Типове положення про атестацію педагогічних працівників говорить, що позачергова атестація можлива через два роки після попередньої. Березень 2019 року + 2 роки= березень 2021.
Тому позачергова атестація можлива. Бо заява - це не атестація, а наміри. Я маю право подати заяву на позачергову атестацію у жовтні 2020р.
Атестацією рахується останнє засідання атестаційної комісії. Я все вірно зрозуміла? Дякую

Так, саме так…

Дякую за відповідь!!!