Кабінетна система в школі

Всім привіт!Працюю вчителем зарубіжної літератури і музичного мистецтва.Кабінет зарубіжної літератури дістався від попереднього вчителя(що це кабінет зарубіжної літератури вказує тільки табличка над входом в кабінет).За 20 останніх років жодних нових меблів до кабінету не надходило (тільки самотужки виготовлена мною начність) Оскільки викладаю 2 предмета ,то оформила в кабінеті літератури і матеріали для уроків музичного мистецтва Постійно проводила там уроки зарубіжної літератури і музичного мистецтва відповідно до сучасних вимог (ноутбук колонки ,презентації,відеоряди до уроків).Прийшла нова адміністрація і вимагає проводити уроки початкових класів в їхнїх класах(носити все з собою з другого поверху на перший: баян ,підручники,ноутбук,колонки,переноски,проектор, ДМІ,мотивуючи це тим, що парти не відповідають санвимогам.Адміністрації наплювати на всі методрекомендаціі щодо НУШ в музмистецтві. Що робити ?

Уроки в початковій школі проводяться в одній класній кімнаті. Діти початкових класів не бігають з портфелями по школі, шукаючи кабінет. Ніяких рекомендацій щодо проведення уроків музичного мистецтва в класах НУШ в інших, не класних кімнатах, де проводяться уроки для цього класу, просто не існує.

2 Вподобання

Не можу погодитись. Фізкультура, музика, інформатика - в тих же приміщеннях, що й інші предмети?

Учитель абсолютно права. Вона не зобов’язана бігати з баяном по школі. Завжди створюється кабінет мистецтв, де і проводиться музика. А якби вчитель не грав на баяні, то з роялем би бігав по школі?

Інша річ, хто відводить і приводить дітей, у нас - предметники.

У великих школах діти ще ходять на укр. та англ. в інші кабінети, адже класи діляться на підгрупи.

5 Вподобань

Доброго вечора!Дякую за відповіді! Ще допоможіть,будь ласка,як" достукатись" до адміністраціїї,на що посилатись,щоб не “бігати” з баяном по школі?

А чому виникла проблема? Це було пов’язано з тим хто дітей приводить-відводить?

Ні .Я завжди сама приводила дітей на урок і з уроку .Просто “щоб життя мені не здавалось раєм”…звичайна заздрість ,з 2010 р використовую ІКТ на уроках літератури ,художньої культури,музичного мистецтва("вбиваю"вже 4 -й власний ноутбук.власні колонки, перехідники )дуже люблю проводити інтегровані уроки,була переможцем районного конкурсу Учитель року з зарубіжної літератури і з музичного мистецтва,що маю-завжди ділюся з колегами…завжди щукаю щось цікаве…але є люди, які “люблять допомагати жити”.Школа маленька ,9 класів ,100 учнів .І я “біла ворона”,яка серед сірості хочу дарувати дітям позитив,радість,захоплення Дякую ,що читаєте…

2 Вподобання

Є таке поняття як охорона праці. Ніхто не має права примусити вчителя тягати з собою по школі з кабінету в кабінет обладнання вагою 14 кілограмів. Якщо на уроці використовується таке обладнання, а саме воно потрібне для якісного проведення уроку, то створюється кабінет, де таке обладнання буде використовуватись.

4 Вподобання

Щиро дякую!!!Так і експертом станеш!!!

1 Вподобання

Так і є. Хіба хочеш? Мусиш

3 Вподобання