Кваліфікаційна категорія педагога , який працює за сумісництвом

Доброго дня . Підкажіть, будь ласка. Вчитель природознавства має вищу кваліфікаційну категорію за основним місцем роботи. У 2019 році пішла працювати за сумісництвом вчителем-логопедом.На даній посаді не атестувалася. Чи поширюється вища кваліфікаційна категорія на сумісницьку посаду вчителя-логопеда до наступної атестації?

Поширюється, упродовж 2 років потрібно проатестуватися

Поясню свої сумніви: відповідно до п. 3.23 Типового положення педагогічних працівників — сумісників атестують на загальних підставах. Якщо за основним місцем роботи та за сумісництвом вони обіймають однакові посади, то їх атестують лише за основним місцем роботи.
Згідно 3.27. За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.
За педагогічними працівниками, які переходять на посади методистів, вихователів-методистів, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після переходу на посаду методиста або вихователя-методиста.
Однак у наведеному випадку педагог працює в різних закладах, обіймаючи різні педагогічні посади. Таким чином, він повинен проходити атестацію за основним місцем роботи на посаді вчителя природознавства та за сумісництвом на посаді вчителя-логопеда на загальних підставах. Отже, присвоєна вища кваліфікаційна категорія на посаді вчителя правознавства на години педагогічного навантаження на посаді вчителя-логопеда не поширюватиметься . Норма пункту 3.27 стосується лише методистів та вихователів-методистів. Щось я геть заплуталась))) Може є якесь офіційне роз"яснення з даного питання?