Атестація керівника закладу освіти

Допоможіть, будь ласка, вирішити ситуацію.
У жовтні 2019 року кандидат на посаду директора ЗЗСО виграв конкурс і в листопаді його було призначено на посаду директора. Але, відповідно до Типового положення про атестацію п 1.6 ( 1.6. Призначенню працівників на посади керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів має передувати їх атестація.) його потрібно було атестувати. Педагог не працював до цього директором.

  1. Як його можна атестувати, яка підстава? План курсів уже складений- місць немає.
  2. Якщо атестація не відбулася, як виправити помилку?
  3. Чи буде помилкою, якщо включити його до списку атестації в квітні?
  4. Чи достатньо для такої атестації інших видів підвищення кваліфікації, відповідно до нового Положення про підвищення кваліфікації?
  5. Чи вважається ця атестаці “загальною”, чи директору знову потрібно атестуватися відповідно до Положення про атестацію, протягом 2 років?

Порядок підвищення кваліфікації працівників освіти
п.16
заступники керівника, керівник філії, відділення, циклової, методичної комісії закладу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, які вперше призначені на відповідну посаду, проходять підвищення кваліфікації відповідно до займаної посади протягом двох перших років роботи.
Пройде за цей час курси і атестується.